Hotel SIDE COROLLA

Hotel Side Corolla prošel celkovou rekonstrukcí. Skládá se z hlavní a jedné vedlejší budovy. Leží v menším městečku Kumköy. Do centra historického Side, které je vzdálené 4 km, se dostanete delší procházkou po pláži nebo místní autobusovou dopravou. Písečná pláž se nachází 400 m od hotelu, jistě zde oceníte i restauraci v rámci all inclusive programu zdarma. Prázdninový ráj s kvalitními službami a výbornou stravou doporučujeme všem věkovým kategoriím.


Pokoj pro 2 osoby

standardně a moderně vybaven. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon, minibar (za poplatek), fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace, posezení na balkoně nebo terase.
Přistýlky a rodinné pokoje na vyžádání.


Vybavení hotelu

recepce, hlavní restaurace, 2 á la carte restaurace (nutná rezervace předem), bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, bazén se skluzavkou, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu i na pláži
zdarma, mini club, dětské hřiště, fi tness, tenisový kurt, turecké lázně, sauna. Za poplatek: masáže, salon krásy, obchody se suvenýry.
 

Stravování

all inclusive.


Vzdálenosti

pláž 400 m, Side 4 km, letiště v Antalyi 65 km.


Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Plážový bar zdarma. Plážové osušky oproti vratné kauci.


Zábava a sport


- zdarma: stolní tenis, šipky, plážový volejbal, animační programy pro děti i dospělé, fitness.
- za poplatek: kulečník, masáže, salon krásy, veškeré obchody, vodní sporty na pláži.


ALL INCLUSIVE program

snídaně, obědy, večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení během dne v určených časech, odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 - 24:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, některé druhy káv, restauraci á la carte (1x za pobyt možnost večeře zdarma - nutná rezervace předem).