Hotel NIKO ELEN

Hotel NIKO ELEN

Letecky z Brna
Snídaně
01.06. - 11.06.2022 (10 nocí)

Od 16 875 Kč za osobu

sleva až 3349 Kč

KM TRAVEL, Řecko, Kréta, Stalida

Proč právě Stalida?

Původně turistické městečko Stalida, které leží jen 30 km od letiště se postupně rozrůstalo tak, až se postupem času spojilo s rušnější a větší Malií v jedno velké moderní turistické centrum. Najdete tu množství obchodů, půjčovny aut i motorek, směnárny, restaurace, taverny a hlavně v okolí proslulé diskotéky a bary. Krásné písečné pláže s nabídkou vodních sportů patří k nejlepším na ostrově. Zbytky paláce z období minojské civilizace se nachází kousek za Malií. Jezdí sem turisté z celého světa. Pláže s pozvolným vstupem do moře jsou ideální pro rodiny s dětmi i pro turisty s omezenou schopností pohybu.

Pláž: písečná s jemným pískem a krásně pozvolným vstupem do vody.

Moře: průzračně modré, místy s útesy a podmořským životem.

Aktivity v okolí: vodní sporty na pláži, půjčovny kol, skútrů, čtyřkolek a aut, spoustu restaurací s řeckou stravou, obchůdky, bary. Doporučujeme fakultativní výlety s našimi delegáty, kteří vám přiblíží život na Krétě.

Ubytování: ubytování s bazénem bez stravy nebo s polopenzí i hotel přímo na pláži také s polopenzí. Na Krétě doporučujeme ubytování bez stravy, ve Stalidě jsou výborné restaurace, kde si opravdu pochutnáte.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo
78 957 klientů

Přečtěte si komentáře na Facebooku

83% zákazníků
se rok co rok vrací

Založili jsme proto klub KM TRAVEL