Nic nenalezeno
uvodni foto 2021

Proč právě prožít dovolenou v hlavním městě ostrova Rhodos?

Hlavní město ostrova Rhodos si prostě zamilujete! Dříve zde stával jeden ze sedmi divů světa - monumentální Kolos Rhodský. Dnes je středověké město Rhodos s romantickými uličkami zapsáno na seznam UNESCO. Město Rhodos leží na severní špici ostrova a koupat se tu můžete rovnou ve 2 moří - Egejském a středozemním. Město Rhodos lze rozdělit na 3 části: zcela uvnitř najdete Staré město, obklopené městskými hradbami. V Novém městě jsou obchodní a turistické čtvrti, kde stojí hotely, obchody a tržnice. Největší oblast je pak obytná čtvrť Rhodosu a od Starého města ji oddělují hradby a zelený pás. Město nabízí nejen koupání, ale hlavně procházky historií, upravenými zahradami, parky a ulicemi plnými obchodů.

Vzdálenost z letiště: 13 km.

Pláž: Středozemní moře obklopuje písečná Elli beach se skokanským můstkem v moři a stylovými beach bary. Směrem více na sever k akváriu a k Egejskému moři pak pláž přechází na oblázkovo-písečnou s průzračným tyrkysovým mořem a s pozvolným vstupem do moře. Pláže u Egejského moře jsou pak oblázkovo-písečné až oblázkové. Jedná se o západní stranu, tudíž zde nepromeškejte ten nejkrásnější západ slunce.

Aktivity v okolí: procházky po historické části města, kasino, akvárium, muzea, vodní sporty na pláži, půjčovny skútrů a aut, spoustu restaurací s řeckou stravou, ale i mezinárodní fast foody, obchůdky se suvenýry i značkovou módou, nespočetné množství barů. Doporučujeme fakultativní výlety s našimi delegáty.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.