Nic nenalezeno
Pohled na ostrov Cameo Island, Zakynthos, Řecko KM TRAVEL

Proč Laganas?

Laganas je nejživější místo na celém ostrově Zakynthos. Najdete tu řadu řeckých taveren, mezinárodních restaurací, obchůdků a diskoték. Kromě toho je  dobrou základnou pro výlety do okolí. Na hlavní třídě najdete autobusovou zastávku, pohodlně se odsud dostanete třeba ke známé Modré jeskyni nebo do hlavního města Zante Town. Nudit se nebudete ani na pláži. Patří k nejdelším v Řecku - má až 10 kilometrů, navazuje až do sousedního letoviska Kalamaki a díky pozvolnému vstupu do moře je i vhodná pro malé děti nebo neplavce. Zajímavostí Laganasu jsou mořské želvy Carretty, narazíte na ně při potápění. Na malý ostrůvek Cameo, který se nachází u přístavu, se dostatete pomocí dřevěného mostu. Vstup je za poplatek a lehátka jsou zdarma.

Vzdálenost z letiště: 7,6 km.

Pláž: dlouhá až 10 km, písečná s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody. Procházkou po pláži dojdete až do sousedního (klidného) letoviska Kalamaki. Pokud se vydáte směrek k přístavu, můžete dojít až do Agios Sostis, kde jsou pláže užší, ovšem také s jemným pískem.

Moře: při potápění narazíte na mořský život i želvy Carretta Carretta.

Aktivity v okolí: půjčovna kol, aut, skútrů, fakultativní výlety. Kvůli ohroženým želvám zde nejsou žádné vodní motorové sporty.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.