Vyjádření ke koronaviru od KM TRAVEL

Vážení zákazníci.
Děkujeme za vaši trpělivost a důvěru. Chápeme, že to v posledních dnech není jednoduché, protože situace kolem nákazy koronavirem se stále mění. Snažíme se proto vyjít vstříc všem našim klientům, kteří u nás zakoupili zájezd a teď bedlivě sledují, co se bude dít. Nyní doporučujeme našim klientům, kteří si zakoupili letní dovolenou u moře, ať vyčkají do druhé poloviny dubna, kdy se ukáže, jak účinná jsou opatření, která vláda ČR zavádí pro ochranu zdraví nás všech.
Zdůrazňujeme, že pokud nebude některé z pobytových míst bezpečné pro strávení dovolené v době konání (červen, červenec, srpen, září), tak určitě pobyt zrušíme ze strany CK bez poplatku a jako alternativu nabídneme jiné místo vhodné k pobytu nebo jiný termín, záleží na vás, zda budete se změnou souhlasit.
Samozřejmě chápeme, že vyčkáváním se krátí čas klientů na rozhodnutí, co se zakoupenou dovolenou. Abyste nebyli v časovém presu, připravili jsme změny, které jsou ve váš prospěch. A třeba v této době už bude jasné, jak to vypadá s realizací letních dovolených.

V čem jsou změny pro vás výhodné:

- pro zájezdy s odjezdem či odletem do 20. 06. 2020 termín odstoupení od smlouvy s nejnižším odstupným 1.000 Kč posunut z 60 dnů na 1 měsíc před zahájením dovolené. Pro zájezdy s odjezdem či odletem od 21. 06. 2020 termín odstoupení od smlouvy s nejnižším odstupným 1.000 Kč posunut z 60 dnů na 40 dnů před zahájením dovolené. To znamená, že pro nejbližší letní dovolené máte čas si promyslet, zda nebudete chtít odcestovat na vybrané místo pobytu, přestože je místo bezpečné až téměř do konce dubna.
V případě, že zvolené místo pobytu v době jednání o ukončení smlouvy je bezpečné a dovolenou zde může naše CK realizovat (toto bude posuzováno individuálně u každého pobytového místa a oblasti, kde se nachází) bude CK postupovat podle všeobecných obchodních podmínek a bude účtovat odstupné.
- SLUŽBA KLIENTŮM NA ZMĚNU DOVOLENÉ umožňuje 1x změnu pobytového místa více než 30 dnů před začátkem dovolené bez poplatku za změnu a s možností posunu termínu až o 20 dnů proti původnímu sjednanému termínu. Další informace a podmínky této služby se dozvíte od našich prodejců nebo na centrále CK.
V návaznosti na nařízení vlády zůstanou do odvolání naše pobočky uzavřeny. V případě potřeby prosíme, kontaktujte centrálu v Hodoníně telefon 518 340 200 nebo na e-mailu centrala@kmtravel.cz, odkud bude dále váš dotaz zpracován.
Ještě jednou děkujeme za vaši trpělivost a prosíme, abyste nejednali unáhleně. Pro dobro nás všech doufáme, že tato situace se obrátí v dohledné době k lepšímu a život nás všech se vrátí do zajetých kolejí.
Děkujeme za pochopení.
S úctou
Za tým CK KM TRAVEL
Jana Vogeltanzová, ředitelka CK KM TRAVEL