Prostřednictvím delegáta CK KM TRAVEL si můžete přímo v místě pobytu zakoupit fakultativní výlety.

SOPEČNÝ OSTROV NISYROS (neděle)

Návštěva ostrova z přístaviště v Kefalosu. Lodí doplujete do Mandraki - hlavního města ostrova Nisyros. Autobusy vás vyvezou přímo k vulkánu „spící sopky“, jejímž kráterem se budete moci projít. Dále se můžete procházet přístavním městečkem s tradiční řeckou architekturou a navštívit v johanitském hradu ukrytý klášter Panny Marie. Výlet je bez služeb průvodce pouze s technickým doprovodem, k výletu obdržíte vytištěné info o ostrově.

Cena výletu zahrnuje: lodní lístky, autobus ke kráteru a zpět.

Cena: 37 €/dítě 2-11,99 let 20 € + 3 €/osoba vstup do kráteru

ZÁPAD SLUNCE NA LODI (neděle, 17:00 – 22:15)

Neváhejte a vydejte se z pohodlí přístavu v Kefalosu na příjemný večerní výlet. Pozorování západu slunce dostává z paluby na lodi úplně jiný rozměr.

Cena výletu zahrnuje: lodní lístek, večeře.

Cena:  40 €/dítě 20 €

ŘECKÝ VEČER (pondělí)

Koná se v horské vesničce Zia, která je proslavená prodejem tradičních ostrovních produktů. V místní taverně budete moci po nádherném západu slunce ochutnat tradiční řecké speciality a domácí víno. Během večeře Vám místní tanečníci a hudebníci předvedou lidové kroje a tance z celého Řecka.

Cena výletu zahrnuje: anglicky mluvícího průvodce, transfer autobusem tam a zpět, večeři s vínem.

Cena: 45 € z Kefalosu/ 40 € z Kosu, dítě 2-11,99 let 20 €

3 OSTROVY (neděle)

V průběhu celodenního výletu na tradiční dřevěné lodi (s možností opalování) poplujete na malý ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou, kde se můžete vykoupat. Po vykoupání na vás bude na lodi čekat oběd a vyrazíte směr ostrov Kalymnos, který je známý lovem mořských hub. Po prohlídce přístavu v hlavním městě ostrova Pothia a návštěvě dílny na zpracování mořských hub budete pokračovat k ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a šnorchlovat. Na lodi je k dispozici bar.

Cena výletu zahrnuje: transfer do přístavu a zpět, lodní lístky, návštěvu dílny na zpracování mořských hub, oběd na lodi, doprovod českého nebo slovenského průvodce.

Cena: 45 €/ dítě 2-11,99 let 22,50 €

BODRUM - TURECKO (čtvrtek)

Výlet do maloasijského města Bodrum známého jako antický Halikarnassos spojuje poznání s příjemnými nákupy na orientálním bazaru. Po připlutí se ocitnete v přístavním městě, kde můžete navštívit středověký hrad Johanitů, antický amfiteátr či jeden ze sedmi divů starověku – Mauzoleum v Halikarnassu (vstup asi 10 €). Nezapomenutelná jistě bude i návštěva místních tržnic či ochutnání turecké kuchyně v některé z místních taveren. Výlet možný jen s platným pasem.

Cena výletu zahrnuje: transfer z a do hotelu, lodní lístky, autobusový okruh městem, česky nebo slovensky mluvícího průvodce.

Cena: z Kefalosu 45 €/dítě 2-11,99 let 25 €; z města Kos 40 €/dítě 2-11,99 let 20 €

 

Ceny jsou orientační a na místě placeny v Euro. Platí při minimálním počtu 20 účastníků.
Pro menší skupiny jsou ceny o cca 10 – 20 % vyšší. Nezapomeňte se zúčastnit informační schůzky s naším delegátem, který Vám nabídne další výlety a podrobnější informace!

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo
76 444 klientů

Přečtěte si komentáře na Facebooku

82% zákazníků
se rok co rok vrací

Založili jsme proto klub KM TRAVEL