Penzion RÁJ

Penzion Ráj je rodinný penzion, který se nachází v klidné boční uličce letoviska Kiten. Ubytování má čtyři poschodí a není zde výtah. Krátkou
procházkou se dostanete do centra města s řadou kaváren, restaurací obchodů se suvenýry, na náměstí je autobusová zastávka a tak se snadno dostanete do sousedních letovisek. V penzionu Mečta, který je hned naproti, můžete využívat nabídku stravování.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně vybavený. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení balkánského typu (WC, umyvadlo, sprcha bez okrajové hrany), lednice, rychlovarná konvice, TV, klimatizace. Pokoje mají balkon s posezením.

Vzdálenosti:

pláž 300 m, centrum 200 m, letiště v Burgasu 54 km.

Stravování:

vlastní nebo snídaně. Snídaně se podávají v protějším penzionu Mečta.

Pláž:

jižní písečná pláž Karaaga je známá svou klidnou vodou, to uvítají především rodiny s dětmi. Severní pláž Atliman je dostupná krátkou
procházkou kolem restaurací a obchodů se suvenýry.

Zábava a sport:

na severní pláži se nachází tobogán, můžete zde najít i školu potápění, půjčovnu vodních skútrů, možnost využít fakultativní výlety, rybaření, večerní zábava, bary, diskotéky, restaurace, kavárny, obchody se suvenýry.