Nic nenalezeno
KM TRAVEL, Francie

Disneyland je zážitek pro celou rodinu!

Že je Disneyland jen pro děti? Vůbec ne. Už minulý rok cestovní kancelář KM TRAVEL pořádala výlet pro uzavřenou skupinu do Paříže s jednodenním výletem do Disneylandu. Zájezd se nám tak líbil, že jsme se rozhodli, tyto zážitky umožnit i vám.

Dospělí se vrátí do dětství a zažijí pohádkovou atmosféru tohoto jedinečného parku a věřte, že nabídka je pestrá.

V obrovském areálu mezi atrakcemi můžete potkat a pořídit si fotografii s legendárním Mickey Mousem  a ruku na srdce, koho by to nepotěšilo, Medvídkem PúTygříkem, Chipem a Dalem z Rychlé roty, kačerem Donaldem a strýčkem Skrblíkem, Plutem, Sněhurkou, Pinocchiem a dalšími postavičkami v nadživotní velikosti.
Pokud byste je náhodou nepotkali, nevadí. Odpoledne se vám všechny představí v tanečním vystoupení na promenádě.

Už na promenádě u hlavní brány na vás dýchne neopakovatelná atmosféra. Projdete turniketem, vezmete si mapku s programem atrakcí, vstoupíte na Main Street USA a rázem si tu budete připadat jako ve westernovém městečku. Můžete nasednout do vyhlídkového vláčku, který objíždí celý park a vy si můžete udělat představu o tom, co všechno byste chtěli vidět.

V zábavném parku můžete navštívit ponorku Kapitána Nema, strašidelný dům, džungli, horskou dráhu Indiana Jonese, svět Pirátů z Karibiku a další. Celý park je rozdělen na 5 tematických částí a tyto jednotlivé části jsou pro různé věkové kategorie.

Pro nejmenší děti je zde část s názvem Fantasyland, kde si na své přijdou malé princezny při prohlídce zámku Šípkové Růženky a malí dobrodruzi na výpravě s létajícím Petrem Panem.

Je zde celá řada kiosků s občerstvením, restaurace a obchůdky se suvenýry, kde můžete koupit dětem třeba deníček na podpisy hrdinů, které ten den potkají.

Pokud vydržíte až do tmy a věřte, že děti jsou nezničitelné, zažijete nádhernou show se závěrečným ohňostrojem, protože zde, zde se slaví každý den.

Říkáte si, že jsou vaše děti ještě malé? Nejsou. Já jsem Disneyland navštívila s dcerou, která tento zážitek dostala jako dárek k pátým narozeninám a tolik „jú, jú“ jsem od ní od té doby neslyšela.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.