KM TRAVEL, Francie

Disneyland je zážitek pro celou rodinu!

Že je Disneyland jen pro děti? Vůbec ne. Už minulý rok cestovní kancelář KM TRAVEL pořádala výlet pro uzavřenou skupinu do Paříže s jednodenním výletem do Disneylandu. Zájezd se nám tak líbil, že jsme se rozhodli, tyto zážitky umožnit i vám.

Dospělí se vrátí do dětství a zažijí pohádkovou atmosféru tohoto jedinečného parku a věřte, že nabídka je pestrá.

V obrovském areálu mezi atrakcemi můžete potkat a pořídit si fotografii s legendárním Mickey Mousem  a ruku na srdce, koho by to nepotěšilo, Medvídkem PúTygříkem, Chipem a Dalem z Rychlé roty, kačerem Donaldem a strýčkem Skrblíkem, Plutem, Sněhurkou, Pinocchiem a dalšími postavičkami v nadživotní velikosti.
Pokud byste je náhodou nepotkali, nevadí. Odpoledne se vám všechny představí v tanečním vystoupení na promenádě.

Už na promenádě u hlavní brány na vás dýchne neopakovatelná atmosféra. Projdete turniketem, vezmete si mapku s programem atrakcí, vstoupíte na Main Street USA a rázem si tu budete připadat jako ve westernovém městečku. Můžete nasednout do vyhlídkového vláčku, který objíždí celý park a vy si můžete udělat představu o tom, co všechno byste chtěli vidět.

V zábavném parku můžete navštívit ponorku Kapitána Nema, strašidelný dům, džungli, horskou dráhu Indiana Jonese, svět Pirátů z Karibiku a další. Celý park je rozdělen na 5 tematických částí a tyto jednotlivé části jsou pro různé věkové kategorie.

Pro nejmenší děti je zde část s názvem Fantasyland, kde si na své přijdou malé princezny při prohlídce zámku Šípkové Růženky a malí dobrodruzi na výpravě s létajícím Petrem Panem.

Je zde celá řada kiosků s občerstvením, restaurace a obchůdky se suvenýry, kde můžete koupit dětem třeba deníček na podpisy hrdinů, které ten den potkají.

Pokud vydržíte až do tmy a věřte, že děti jsou nezničitelné, zažijete nádhernou show se závěrečným ohňostrojem, protože zde, zde se slaví každý den.

Říkáte si, že jsou vaše děti ještě malé? Nejsou. Já jsem Disneyland navštívila s dcerou, která tento zážitek dostala jako dárek k pátým narozeninám a tolik „jú, jú“ jsem od ní od té doby neslyšela.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.