Prohlídka města Alanya spojená s nákupy

Uvidíte letovisko jak z přilehlých teras, tak z nejvyššího bodu města - hradu Ehmedik s krásným výhledem na přístav a dominantu Alanye - Červenou věž. Následuje sjezd lanovkou s vyhlídkou na Kleopatřinu pláž. Na oběd si zajdeme do originální piknikové oblasti Dimcay, kde se můžete přímo při jídle osvěžit v místní řece díky speciálně umístěným stolům nad hladinou řeky (nápoje extra). Navštívíme také druhou nejvýše položenou jeskyni, která je pozoruhodnou přírodní památkou s krystalicky čistou vodou a historickými artefakty. Cestou zpět do centra budeme mít volný čas na nákupy v obchodním centru Green body shop a okolí.

Cena: cca 54 EUR, dítě 50 EUR

Lodní výlet

Budeme mít možnost spatřit krásy pobřeží Turecka a osvěžit se při koupání v průzračně čistém moři. Výborná příležitost vyfotografovat místa, která jsou vidět jen z moře. Cena výletu zahrnuje oběd a nápoje nealko i alko (pivo, víno). Součástí výletu jsou i animační programy spolu s pěnovou party.

Cena: cca 49 EUR, dítě 25 EUR

Zelený Kaňon

Celodenní projížďka lodí krásným kaňonem a nádhernou krajinou s možností koupání. Lodí doplujeme až k přehradě, která zásobuje vodou široké okolí. Odpočinkový výlet s obědem, přestávkami na koupání a lovením ryb. Kvůli restauraci umístěné na kopci nedoporučujeme výlet lidem tělesně postiženým.

Cena: cca 69 EUR, dítě 35 EUR

Delfinárium

Nezapomenutelná delfíní a lachtaní show pro děti i dospělé. Za poplatek je dopředu možné zajistit cca 30 minut plavání s delfíny spolu s fotkami.

Cena: cca 44 EUR, dítě 29 EUR

       

Pamukkale & Hierapolis

Celodenní výlet přes malebné pohoří Taurus k osmému divu světa. Pamukkale, též „Bavlněný zámek“ byl už v římských dobách využíván jako lázně. Termální voda protéká z kopců a formuje terasy s bazénky. Pamukkale je zapsáno na seznamu světového dědictví jako kulturní a přírodní památka. Po příjezdu do Hierapolis budeme mít dostatek volného času k návštěvě archeologického muzea (vstup zdarma) a nebo k zakoupení vstupu do antického bazénu pro příjemné osvěžení. Po společné večeři se vydáme na zpáteční cestu, kdy budeme mít poslední krátkou zastávku pro nákupy suvenýrů, jako např. sladké lokum, hevla nebo výborná místní káva či masážní oleje. Cena výletu zahrnuje plnou penzi bez nápojů a návrat do hotelu je kolem 24:00 hod.

Cena: cca 99 EUR, dítě 50 EUR

 

Side a Manavgatská řeka

Po příjezdu do města Side budeme mít volný čas k prozkoumání zachovalých památek jako např. slunečný chrám Apollóna, nebo oblíbené starověké divadlo, ve kterém se dodnes konají představení. Po společném obědě navštívíme společně jednu z největších mešit na Turecké Riviéře. Side je známá i díky svému přírodnímu bohatství a národním parkům, které budeme moct pozorovat přímo z Manavgatské řeky, po které poplujeme. Součástí bude i možnost koupání v řeče či v azurově modrém moři.

Cena: cca 49 EUR, dítě 25 EUR

Side_Turecko_KM_TRAVEL                

 

 

 

              

 

 

 

 

Všechny ceny jsou pouze orientační.                             

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.