Výlety s průvodcem v Turecku:

Side City Tour

Opolední, až večerní výlet lodí po řece Manavgat do moře a plavba po moři do antického města Side s českým průvodcem. Večeře na lodi, návštěva zlatnictví a centra s módními koženými oděvy či doplňky s možností nákupu. Návštěva jedné z největších mešit ve městě Manavgat, prohlídka s možností fotografování a natáčení. Osobní volno pro vlastní prohlídku města. Cena: 30 EUR, Děti 6 -12 let: 15 EUR.

 

Alanya City Tour

Celodenní výlet do Alanye s návštěvou teras nad městem, zlatnictví a kožešnictví s možností nákupů. Po obědě (v ceně) následuje prohlídka krápníkové jeskyně Dim a projížďka lodí kolem Alanyjského poloostrova. Cena: 25 EUR, Děti 6 - 12 let: 5 EUR.  

 

Manavgat boat

Během tohoto výletu navštívíte mešitu, následuje plavba lodí po řece Manavgat a zastávka na pláži - možnost koupání v moři nebo v řece. Součástí programu je také vystoupení břišní tanečnice. Oběd i nápoje v ceně. Cena 32 EUR, děti 6-12 let 20 EUR.  

 

Delfíni show

Nezapomenutelná delfíní show, hodinové představení, cena 32 EUR, děti 0-3 roky zdarma, 3 - 12 let 22 EUR. Možnost plavání s delfínem (nutno objednat) cena: 120 EUR + zpáteční doprava extra.           

Pamukkale

Celodenní výlet za jedinečným přírodním úkazem Pamukkale a ruinami antického města Hierapolis. Během dne navštívíte vesnickou mešitu i manufakturu na výrobu koberců s průvodcem. Snídaně a oběd v ceně. Cena: 65 EUR, děti 6 - 12 let: 35 EUR.

                 

Výlety bez průvodce v Turecku:   

Alanya boat tour

Celodenní výlet po moři s piráty kolem pobřeží Alanye spojený s koupáním a relaxací. Oběd i nápoje v ceně.Cena: 32 EUR, Děti 6 - 12 let: 20 EUR.  

             

Rafting

Raft na divoké řece v pohoří Taurus. Pro příznivce adrenalinových sportů, atraktivní odpočinek na divoké řece Köprülü v pohoří Taurus. Trasa sjezdu je 14 km. Veškeré vybavení je v ceně i s neoprénem. Oběd v ceně, nápoje extra. Bez českého průvodce. Cena: 32 EUR, děti 6 - 12 let: 17 EUR.

Green canyon

Plavba lodí po přehradě Oymapınar v pohoří Taurus, relaxační výlet, přestávky na koupání v průzračně čisté vodě. Oběd v ceně, nápoje extra. Bez českého průvodce. Cena: 52 EUR, děti 6 - 12 let 21 EUR.         

              

 

Všechny ceny jsou pouze orientační.                             

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.