Okruh ostrovem Zakynthos

Prožijete zajímavý den a objevíte skrytá tajemství tohoto nádherného ostrova. Navštívíte tradiční řecké vesnice a přiblížíme si život ostrovanů, spatříte čarovnou přírodu, nakupíte si suvenýry a dokonce pojedete člunem k Modrým jeskyním (Blue Caves).
Cena: 30 EUR.

 

Vyhlídková plavba po severním pobřeží

Jeden z nejpopulárnějších výletů. Relaxace na lodi během plavby po severním pobřeží. Zaplavete v křišťálově čisté vodě, nachytejte bronz na jedné z nejkrásnějších pláží Navagio a prozkoumejte slavný vrak lodi v "zátoce pašeráků". Při troše štěstí spatříte mořské želvy Caretta-Caretta, které patří k ohroženému druhu. Cena: 30 EUR.

 

 

Keri Kaiki

Příjemně strávená půlka dne na tradiční rybářské loďce. Tento výlet je vhodný pro celou rodinu. Můžete si zaplavat v jeskyních Keri s tyrkysovou vodou nebo se opalovat na oblázkové pláži (na ostrůvku Marathonisi). Při troše štěstí uvidíte vodní želvy Carrety. Cena: 26 EUR.

 

Waterpark

Skvělý den nejen pro rodiny s dětmi. Vodní hry, skluzavky, bazény, obrovský tobogán a další. Cena zahrnuje cestu autobusem i vstup do waterparku. Cena: dospělí 28 EUR,  děti 14 EUR. Pouze vstup do waterparku: dospělí 19 EUR, děti 9,50 EUR.

Olympia

Příležitost k návštěvě místa, kde se zrodili Olympijské hry. Prohlídka celého dějiště (spatříte např. i původní běžeckou trať), muzeí a jistě bude čas i na nákupy. Cena: 65 EUR, děti 45 EUR.

Kefalonie

Skvěle strávený den prozkoumáním krásného sousedního ostrova, který je téměř nepoznamenán turisty - Kefalonie. Návštěva přírodní krásy jeskyní Drogaratti a Melissanského podzemního jezera. Můžete si vyfotit jednu z nejčastěji fotografovaných pláží v Řecku – pláž Myrtos. Cena: dospělí 60 EUR, děti 45 EUR.

Zante večer

Unikátní řecký večer v tradiční vesnici. Živá muzika a řecký folklor. Cena: 36 EUR.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.