Prodáváme jen dovolené, které sami známe

Chceme, abyste se vrátili vždy spokojeni, proto poskytujeme ověřené informace o ubytování už před zakoupením zájezdu. Začali jsme s tím v roce 1991 v Hodoníně jako CK KONTAKT MORAVIA, a jsme součástí akciové společnosti TVARBET MORAVIA, a.s. díky které máme stálou pozici na trhu v cestovním ruchu. V roce 2008 jsme zkrátili název na KM TRAVEL a dnes už máme prodejny po celé Moravě.

Tři ze čtyř klientů se k nám vrací.

Pomáháme totiž vybrat i prožít přesně takovou dovolenou jakou chcete: poblíž pláže, v pohodovém městečku a za rozumnou cenu. Ať už si vyberete kemp, apartmány v soukromí, či hotel s all inclusive.

Jezdíme jen do vlastního nebo dlouhodobě vyzkoušeného ubytování. V některých místech můžete využít naše restaurace s českým kuchařem nebo vlastní stravování. Nic dalšího už řešit nemusíte.

Naše ceny jsou konečné a bez dalších skrytých příplatků. A je samozřejmostí, že cestovní kancelář KM TRAVEL je pojištěna proti úpadku dle zákona.

Postaráme se o vás na cestě i na místě

Máme 5 vlastních autobusů. Naši řidiči Martin, Laďa, Roman, Miloš a Tonda zajišťují pohodlnou a bezpečnou cestu k moři nebo na zájezdy za poznáním ze všech měst, kde naleznete prodejny KM TRAVEL.

Letecky z Brna i Ostravy

Pokud jste si vybrali leteckou dovolenou v Řecku, Bulharsku nebo Turecku, poletíte s leteckou společností Smartwings. Hned po příletu do destinace na vás bude v příletové hale čekat delegát cestovní kanceláře KM TRAVEL, který vám zajistí transfer přímo na ubytování.

Delegáti

V každém pobytovém místě se pak o vás důkladně postarají naši delegáti. Mluví česky, jsou ochotní a pobytové místo dobře znají. Buď se tam rok co rok vrací, nebo tam už žijí. Snadno vám poradí, kde se dobře najíst nebo kam si zajet na výlet. Ať jedete do Chorvatska, Itálie, Řecka, Turecka či Bulharska.

Rhodos

Veronika

Žije se svou rodinou na ostrově Rhodos. Má mnohaletou praxi v cestovním ruchu, zastupuje české cestovní kanceláře v Řecku a na řeckých ostrovech více jak 18 let. Domluví se 5 cizími jazyky. Mimo letní sezónu se věnuje překladatelství a tlumočení. Práce s lidmi jí dělá radost, je společenská, flexibilní, spolehlivá a s velmi dobrými organizačními schopnostmi. Velmi ráda vám doporučí, kam se rozhodně musíte vydat a bude se snažit, abyste ze své dovolení odjížděli odpočatí a spokojeni.

Bulharsko

Žoro je Bulhar, který studoval v ČR. Má rád české pivo, tatarku a samozřejmě české klienty. V cestovním ruchu pracuje už více než 30 let. Bydlí na vesnici v domečku se zahrádkou. Žora potkáte, jest-li že ste si vybrali dovolenou v Primorsku nebo Kitenu. Bude na vás čekat na letišti anebo rovnou na ubytování.

Zakynthos

 

Věrka

Když přijela v červnu roku 2000 poprvé do Řecka, cítila se zde okamžitě šťastná. Našla místo, kde je její duše doma. Jako delegátka pracovala na ostrovech Kos, Rhodos, Kréta i Santorini. Jako turistka navštívila dalších 15 řeckých ostrovů. Až roku 2010 uvízla na ostrově Zakynthos, kde má svého manžela a dcerku. Miluje Řecko, moře, hory, dobré jídlo a dobré lidi. Je nadaná na cizí jazyky a v mezičase ještě pracuje jako překladatelka

 

Kréta

Maria a Martina

Maria je usměvavá, obětavá a pracovitá řekyně narozená v České Republice, která se vydala za svou láskou na Krétu. Miluje řeckou historii, archeologické památky a přírodu. Žije se svou rodinou v Heraklionu a díky znalosti místního života se s vámi ráda podělí o své zkušenosti. Řadu let je také i honorární konzulkou České republiky na Krétě.

Už na letišti vás bude čekat Martina. Pracuje pro KM TRAVEL už od roku 2017. Vybrali jsme si ji pro její bohaté zkušenosti s delegaturou a s průvodcovstvím na Krétě. V minulosti na ostrově pracovala i v půjčovně aut a čtyřkolek - pokud budete mít zájem, ráda vám nějakou autopůjčovnu doporučí. V Heraklionu žije už 8 let a mluví výborně řecky. Kromě Kréty samotné miluje cestování a historii. Věnuje se také fotografování a má ráda ezoteriku.

Korfu

Iveta

Vždy příjemná a usměvavá Iveta vás přivítá letišti na Korfu. Ostrov ji okouzlil už před více jak dvaceti lety, kdy sem přijela poprvé. Žije tady se svým řeckým manželem a jako delegátka pro KM TRAVEL pracuje od roku 2015.

Rabac

Potřebujete vědět kudy do Labinu nebo kde je bezva pláž? Zuzka vám vždy poradí. Žije v Chorvatsku dvacet let a jako delegátka KM TRAVEL v Rabacu pracuje už od roku 2012. Můžeme tedy o ní říci, že zná kámen na kameni. Je stále usměvavá a v dobré náladě. Má dvě děti, dva psy a milujícího manžela, který jí v kempu pomáhá s údržbou.

Makarská

Manželé Monika a Maroš se již od roku 2001 v letních měsících věnují klientům naší cestovní kanceláře. Dlouho pracovali jako delegáti na Olympské riviéře, od roku 2016 vás budou vítat na Makarské! Sport a cestování patří mezi naše oblíbené aktivity, ale rádi si dáme i sklenku dobrého vína a k tomu řecké speciality."

Gradac

Teo s KM TRAVEL spolupracuje už roku 2014. Je rodilý Chorvat, ale nemusíte mít strach z jazykové bariéry, česky se spolu domluvíte :-) Je vždy ochotný klientům pomoci a poradit. Přes 20 let pracuje v cestovním ruchu a úzce spolupracuje s dalšími českými cestovními kancelářemi. V Gradacu má dokonce svoji cestovní agenturu, která nabízí jak autobusové tak i lodní výlety po okolí.

Itálie

Lenka zastupuje KM TRAVEL v Rimini více jak 10 let. Itálie ji učarovala už jako malou, když v televizi vysílali přímým přenosem festival ze Sanréma. Palmy, slunce, moře, muzika, italská kuchyně, kultura a historie se ji stali realitou splněného snu. Má ráda práci s lidmi, je společenská a práce na hotelu Rossella ve Viserbě se ji stala koníčkem. Klienti se vrací do hotelu Rossella, protože ví, že se o ně vždy postará naše usměvavá delegátka Lenka Lacinová.

Turecko

Sevki

V Turecku vás na infoschůce přivítá Sevki. Turek, který se sám naučil česky, aby mohl pomáhat vám klientům. Velmi rád vám doporučí, co rozhodně musíte na Turecké riviéře zažít a jako místní, vám dokáže podrobně vykládat o životě v Turecku.

 

 

TVARBET MORAVIA, a.s., divize KM TRAVEL Dolní Valy 4, 695 01 Hodonín
IČO: 136 90 558
DIČ: CZ 136 90 558
Bankovní spojení: 2114615811/2700
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 255

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo
78 957 klientů

Přečtěte si komentáře na Facebooku

83% zákazníků
se rok co rok vrací

Založili jsme proto klub KM TRAVEL
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.