O nás a našich delegátech

Řekneme vám, kde jsou písečné pláže a kde oblázky

Prodáváme jen dovolené, které sami známe. Chceme, abyste se z dovolené vrátili spokojeni, proto poskytujeme ověřené informace o ubytování už před zakoupením zájezdu.

Začali jsme s tím před 26 lety v Hodoníně a dnes už máme prodejny po celé Moravě.

Tři ze čtyř klientů se k nám vrací. Pomáháme totiž vybrat i prožít přesně takovou dovolenou jakou chcete: poblíž pláže, v pohodovém městečku a za rozumnou cenu. Ať už si vyberete kemp, apartmán, či hotel s all inclusive.

Jezdíme jen do vlastního nebo dlouhodobě vyzkoušeného ubytování. V některých místech můžete využít naše restaurace s českým kuchařem nebo vlastní stravování. Nic dalšího už řešit nemusíte.

Naše ceny jsou konečné a bez dalších skrytých příplatků. A je samozřejmostí, že CK KM TRAVEL je pojištěna proti úpadku dle zákona.

Postaráme se o vás na místě i na cestě

Máme vlastní autobusy. Zajišťujeme tak pohodlnou a bezpečnou cestu k moři ze všech měst, kde naleznete prodejny KM TRAVEL. Vlastní delegáti v každém pobytovém místě se o vás důkladně postarají. Mluví česky, jsou ochotní a pobytové místo dobře znají. Buď se tam rok co rok vrací, nebo tam už žijí. Snadno vám poradí, kde se dobře najíst nebo kam si zajet na výlet. Ať jedete do Chorvatska, Itálie, Řecka, Turecka či Bulharska.

Rhodos

Veronika

Žije se svým manželem řekem a krásnou dcerou na Rhodosu a české cestovní kanceláře zastupuje už 15 let. Ostrov zná tedy dokonale. Poradí vám, kde najdete nejbližší obchůdek nebo doporučí tu nejlepší restauraci. Mluví 5 jazyky a pokud se zrovna nevěnuje vám klientům, pracuje jako překladatelka a tlumočnice. Je společenská, miluje práci s lidmi a moc se na vás těší.

Bulharsko

Žoro

Žoro je bulhar, který studoval v ČR. Má rád české pivo, tatarku a samozřejmě české klienty. V cestovním ruchu pracuje už více než 30 let. Bydlí na vesnici v domečku se zahrádkou. Žora potkáte, jestli že ste si vybrali dovolenou v Primorsku nebo Kitenu. Bude na vás čekat hned na letišti.

Zakynthos

Radka

Budete ubytováni v Apathotelu Akis, Apartmánech Draganikos nebo hotelu Astoria? V tom případě je Radka jen vaše a můžete se na ni s důvěrou obrátit. U cestovní kanceláře KM TRAVEL pracuje jako delegátka už pátým rokem. Tento zelený ostrov zná dokonale a velmi ráda vám doporučí místa, která určitě musíte vidět.

Kréta

 

Maria a Martina Anna

Maria je usměvavá, obětavá a pracovitá řekyně narozená v České Republice, která se vydala za svou láskou na Krétu. Miluje řeckou historii, archeologické památky a přírodu. Žije se svou rodinou v Heraklionu a díky znalosti místního života se s vámi ráda podělí o své zkušenosti. Řadu let je také i honorární konzulkou České republiky na Krétě.

Letos vás na letišti bude čekat Martina Anna. Vybrali jsme si ji pro její bohaté zkušenosti s delegaturou a s průvodcovstvím na Krétě. V minulosti na ostrově pracovala i v půjčovně aut a čtyřkolek. V Heraklionu žije už 3 roky a mluví výborně řecky. Kromě Kréty samotné miluje cestování a historii. Věnuje se také fotografování a má ráda ezoteriku.

 Olympská riviéra

Lukáš

Olympská riviéra je mým druhým domovem nejenom kvůli svým řeckým kořenům, ale hlavně kvůli neopakovatelné kombinaci dominantních hor a krásného průzračného moře. Je to ideální místo k odpočinku nebo poznání památek, kterých je v blízkosti spousty. "Sas perimenoume kai kalo kalokeri".

Manželé Monika a Maroš se již osmnáct let v letních měsících věnují klientům naší cestovní kanceláře. Loni jsme  byli jako  delegáti v Chorvatsku,  letos Vás zdravíme z Olympské riviéry! Sport a cestování patří mezi naše oblíbené aktivity, ale rádi si dáme i sklenku dobrého vína a k tomu řecké speciality.

Korfu

Ivana a Iveta

Ivana má domov na Korfu už přes patnáct let, na ostrově zná každé zákoutí . Vždy vám ráda poradí, kde najdete pláž podle vašich představ, odkud máte nejkrásnější výhled a kde vám k obědu připraví tu nejčerstvější rybu.

Vždy příjemná a usměvavá Iveta vás přivítá letišti na Korfu. Ostrov ji okouzlil už před dvaceti lety, kdy sem přijela poprvé. Žije tady se svým řeckým manželem a jako delegátka pro KM TRAVEL pracuje druhým rokem.

Makarská riviéra

Eva

Delegátkou je u KM TRAVEL první léto. Pochází z malého města na jihu Moravy. Většinu roku tráví v Brně, kde studuje Matematické inženýrství na VUT. Bydlí se svými přáteli ten s nimi sdílí i jejich mazlík - zakrslý králíček Arnošt. Když má volno ráda čte, jezdí na kolečkových bruslích, které v zimě vymění za lyže nebo snowboard. Několik let se věnuje i józe. Chorvatsko je její srdcová záležitost, protože je to první místo, kde měla příležitost vidět moře.

Rabac

Zuzka

Potřebujete vědět kudy do Labinu nebo kde je bezva pláž? Zuzka vám vždy poradí. Žije v Chorvatsku devatenáct let a jako delegátka KM TRAVEL v Rabacu pracuje už pátý rok. Můžeme tedy o ní říci, že zná kámen na kameni. Je stále usměvavá a v dobré náladě. Má dvě děti, dva psy a milujícího manžela, který jí v kempu pomáhá s údržbou.

Gradac

 

Teo

Teo s KM TRAVEL spolupracuje už několik let. Je rodilý Chorvat, ale nemusíte mít strach z jazykové bariéry, česky se domluvíte :-) Je vždy ochotný klientům pomoci a poradit. Přes 15 let pracuje v cestovním ruchu a úzce spolupracuje s dalšími českými cestovními kancelářemi. V Gradacu má dokonce svoji cestovní agenturu, která nabízí jak autobusové tak i lodní výlety po okolí.

Chcete to také zažít?

TVARBET MORAVIA, a.s., divize KM TRAVEL Dolní Valy 4, 695 01 Hodonín
IČO: 136 90 558
DIČ: CZ 136 90 558
Bankovní spojení: 2114615811/2700
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 255