Kláštery Meteora

Celodenní výlet autobusem (cca 2 hod. od Leptokárie a Nei Pori) s průvodcem. Tato skalní seskupení zvaná „Meteora“ neboli „Kláštery zavěšené na Nebi“ jak se také těmto horským ortodoxním klášterům říká, jsou vystavěna v nadmořské výšce 530 až 613 metrů n. m. V programu výletu je zahrnutá prohlídka klášterů a návštěva městečka Kalambaka, kde se vyrábí tradiční ikony. Cena včetně vstupů je cca 30 EUR.

 

Olymp

Celodenní výlet autobusem s průvodcem do okolí bájného pohoří Olymp, které se nachází v národním parku. Program zájezdu začíná příjezdem do městečka Litochoro s vyhlídkou Stavros a dále pokračuje na magnetickou horu Lifidru se zvláštní anomálií, kde voda teče do kopce. Cena 15 EUR.

Večerní plavba

Večerní výlet autobusem do přístavu a odtud panoramatická plavba lodí podél pobřeží. Cena 19 EUR.

Řecký večer

Kulturní program s řeckou hudbou, folklórem a národními tanci ve stylové taverně v jedné místní řecké vesničce s ochutnávkou místních specialit a typických nápojů. Přejezd autobusem. Cena cca 25 EUR.

Ostrov Skopelos

Celodenní výlet na řecký ostrov Skopelos, kde se natáčel slavný muzikál Mamma Mia. Ostrov ještě nebyl zničen či negativně ovlivněn turisty. Program začíná odjezd autobusem ve velmi brzkých ranních hodinách do přístavu, odkud následuje plavba lodí cca 3 hodinky až na ostrov. Zde je volný program a možnost koupání na několika nádherných plážích, jež jsou lemovány křišťálovým mořem. Po cestě zpět je na lodi zábava s tancem. Cena 40 EUR.

Bahenní a solné koupele

Půldenní výlet autobusem s průvodcem do bahenních koupelí Aliki. Koupele se nachází jen 45 minut od Leptokárie. Jedná se o léčivé bahno, které má blahodárné účinky a působí jako přírodní peeling. Cena 17 EUR.

 

Všechny ceny jsou pouze orientační.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.