V každém pobytovém místě se pak o vás důkladně postarají naši delegáti. Mluví česky, jsou ochotní a pobytové místo dobře znají. Buď se tam rok co rok vrací, nebo tam už žijí. Snadno vám poradí, kde se dobře najíst nebo kam si zajet na výlet. Ať jedete do Chorvatska, Itálie, Řecka, Turecka či Bulharska.

Organizují informační schůzky během pobytu, zajišťují fakultativní výlety, a pokud je to časově možné, většinou vás i na nich doprovází. V každém ubytování je umístěna informační tabule, na které jsou důležité informace, nabídka výletů, časy odjezdů a další užitečné tipy. Nechybí zde ani telefonní číslo na vašeho delegáta pro případ nutného kontaktu.

Delegát je povinen vám pomoci v problémových situacích, jako je zajištění lékařského ošetření (asistence u lékaře pouze výjimečně, při běžných zdravotních problémech vám může pomoci přes telefon stejně jako asistenční služba pojišťovny), pomoc při ztrátě dokladů, nebo v případě nehody. Také vám doporučí výlety, místní speciality, vhodné nákupy, blízké pláže.

U jednodenních zájezdů je vám v autobuse k dispozici náš průvodce, nebo technický doprovod.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.