Klasický okruh ostrova

Celodenní výlet s průvodcem. Nejdříve pojedeme na zámeček Achillion, který si nechala na Korfu postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissi). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni. Po cestě navštívíme likérku Kum-Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo Bella Vista a zastavíme u vesničky Makrades na nákup přírodních výrobků.
Cena: dospělý 46 EUR, dítě 23 EUR, v ceně není zahrnuta vstupenka do Achillia 5 EUR.

      

Aqualand

celodenní výlet do jednoho nejmodernějších a největších vodních parků v Evropě s mnoha atrakcemi.

Cena: dospělý 49 EUR, dítě 3,5 -11,5 let 39 EUR, dítě do 3,5 let zdarma. 

Aquapark Korfu

 

 

 

 





Město Kerkyra s projížďkou pirátskou lodí

odpolední výlet. Nejdříve pojedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Zde si budete mít možnost vyfotografovat klášter Vlacherena a Myší ostrov. Poté se nalodíme na pirátskou loď, se kterou se budeme plavit podél pobřeží překrásného Starého města. Po návratu do přístavu budeme mít osobní volno, které můžete využít procházkou, nákupy či posezení v romantické uličce s ledovou kávou Frappé.
Cena: dospělý 43 EUR, dítě 21,50 EUR (v ceně je zahrnuta vstupenka na loď)

Slavný klášter Vlacherna poblíž Kanoni. Korfu, Řecko.

 

 

 

 



Lodní výlet do Pargy a na ostrov Paxos 

celodenní lodní výlet. Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží ostrova Korfu na ostrov Paxos. Na Paxosu je možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do městečka Parga, ležícího na pobřeží pevninského Řecka.
Cena: dospělý 44 EUR, dítě 22 EUR

km travel_Parga Greece

 

 

 

 

 

Lodní výlet na Paxos a Antipaxos, jeskyně

celodenní lodní výlet. Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží ostrova Korfu na ostrov Paxos. Doplujeme až k ostrůvku Antipaxos, který je přirovnáván ke Karibiku. Tady se budeme koupat v průzračném azurovém moři. Potom proplujeme úžinou mezi  Paxosem a ostrůvky Panagia a sv. Nikolaj do přístavu Gaios na ostrově Paxos.
Cena: dospělý 46 EUR, dítě 23 EUR

km travel_Greece,island Paxos-view of the town Gaios

 

 

 

 



Albánie, Butrint a hrad Lekuresi

celodenní výlet se společností Sarris. Plavba do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Vrátíme se na oběd do města Saranda. Po obědě vyjedeme autobusem na hrad Lekuresi, ze kterého je malebný výhled na Sarandu a okolí. Poté volný čas na individuální prohlídku města Saranda
Cena: dospělý 44 EUR + 15 EUR přístavní poplatek + fakult. 25 EUR výlet do Butrintu a na hrad Lekuresi, oběd v ceně

Dítě 4 - 12 let 22 EUR + 15 EUR přístavní poplatek + fakult. 12,5 EUR výlet do Butrintu a na hrad Lekuresi, oběd v ceně

Se společností Finikas jsou ceny vyšší cca o 5 EUR/osoba.

Aerial view of Saranda, a coastal resort in Albania shutterstock_1507132613

 

 


 



Modrá laguna

celodenní lodní výlet. Výlet lodí k pevninskému Řecku. Nejdřív poplujeme k jeskyním Mourtos. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce Bella Vraka a dále v zátoce Modrá laguna, kde byl natočený stejnojmenný film. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky do rybářské vesničky Sivota, kde budte mít čas na její prohlídku a případný pozdní oběd.
Na lodi je bar, kde je možno koupit kávu, nápoje a lehké občerstvení.
Cena: dospělý 46 EUR, dítě 23 EUR 

km travel_použito_Yacht in the bay. Corfu. Greece.

 

 

 

 


 

Polodenní výlet na plachetnici 45 ft pro 8 - 12 osob (Costas cars)

Náš výlet začneme 90-ti minutovou výukou ovládání plachetnice. Mezitím dojedeme k zátoce, kde budeme mít 90 minut čas na šnorchlování a ty, kteří šnorchlovat neumí, to naučíme (zapůjčení šnorchlů v ceně). Po krátkém odpočinku a občerstvení (sendvič a nápoj), pojedeme zpět do přístavu a po cestě necháme nové námořníky, aby si vyzkoušeli, co se naučili o plachtění.

Cena: dospělý i dítě 75 EUR

Celodenní výlet Sea Safari (Costas cars)

První zastávka našeho výletu je Porto Timoni, dvojitá pláž, kde zůstaneme přibližně 40 minut. Přesouváme se na malý ostrov Diaplo, kde stravíme čas koupáním a potápěním se. Magický ostrov Mathraki nás přivítá překrásnou písčitou pláží. Kde si můžeme dát oběd v místní taverně. Při návratu zpět zastavíme na krátké koupání v křišťálově čisté vodě na jedné z pláží západního pobřeží.
Cena: dospělý 80 EUR, dítě 60 EUR

Poznámka k výletům: pokud není uvedeno jinak, dítě je ve věku 4 - 12 let,  děti do 4 let bez nároku na místo v autobuse a stravu jsou zdarma

Všechny ceny jsou orientační, mohou se změnit.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.