Stačí si vybrat. Jezdíme do hotelů, vlastního kempu i námi prověřených soukromých apartmánů. Vždycky ale bydlíte blízko pláže. Můžete mít dovolenou s vlastním stravováním, s polopenzí anebo s all inclusive. Je to na vás.

Co znamená

Vlastní stravování:

stravování si zajišťujete sami. Je to pro vás velká výhoda, nejste vázáni na přesné časy a můžete se najíst úplně kdekoliv. Buď využíváte místní restaurace, taverny a kiosky nebo si jednoduchá jídla připravujete sami na ubytování. Není nad to, ještě v pyžamu na balkoně, posnídat čerstvý chlebík s horkou kávou.

Snídaně:

v ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. Ty mohou být bufetové (nebo také švédské stoly) kdy máte obvykle na výběr ze slaného a sladkého pečiva, salámy, sýry, vejce, párečky, marmelády, med, někde i nutela a ovesné vločky nebo kukuřičné lupínky. Snídaně kontinentální znamená, že máte k dispozici pečivo, sýr, salám, marmeládu, med, někdy vejce nebo párečky. Z nápojů máte na výběr vždy čaj nebo kávu.

Polopenze:

v ceně je zahrnuta snídaně a večeře. Buď servírované nebo bufetové (jaký typ polopenze máte najdete u podrobného popisku ubytování). Nápoje u večeře většinou nejsou zahrnuty v ceně.

All Inclusive:

v ceně je zahrnutá snídaně, oběd i večeře formou bufetových stolů někdy i odpolední svačinka. Veškeré alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v době obvykle od 10:00 - 22:00. All inclusive ještě rozdělujeme na light all inclusive a ultra all inclusive.
Rozsah all inclusive programu se mění vždy v závislosti na kategorii hotelu i místě pobytu. Nelze tedy srovnávat rozsah služeb.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.