San Marino

půldenní výlet autobusem do jen 29 km vzdáleného státu ve státě s technickým doprovodem. San Marino se nachází jen 25 km od letoviska Rimini/ Viserba. Program začíná autobusem až pod samý vrchol pevnosti. Odtud začíná prohlídka pevnosti, procházky křivolakými kamennými uličkami, atd. Návrat na hotel kolem 16 hodiny. Cena 20 EUR.

 

Mercato

proslulé místní trhy v Rimini. Konají se jednou týdně. Dostupnost od hotelu je autobusovou dopravou cca 30 minut (za 2,40 EUR zpáteční jízdenka). Možnost nákupu zboží všeho druhu. Bez průvodce.

Italia in Miniatura

zábavní park Itálie v miniaturách se nachází na okraji Viserby cca 15-20 minut chůze. Rozprostírá se na ploše 85 000 m čtverečných. Nachází se zde přes 200 miniatur významných italských a evropských památek, také model Benátek, kterým mohou návštěvníci projet ve člunu. Park je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé návštěvníky. Bez průvodce. Cena 23 EUR, dítě do 140 cm 18 EUR.

Bella Rimini

půldenní výlet panoramatickou lodí s doprovodem kolem pobřeží. Loď vyplouvá z nedalekého přístavu dostupného pěší chůzí. Bella Rimini pluje kolem pobřeží do tzv. „Andělského zákoutí“. Po cestě zpět jsou podávány ryby a tančí se v doprovodu muziky. Cena 23 EUR.

Aquafan a oltre mare

vodní park Aquafan v Riccione je jeden z nejoblíbenějších v Evropě rozkládající se na ploše 90 000 metrů čtverečních. Nabízí nespočet vodních atrakcí a skluzavek všeho druhu. Součástí parku je delfinárium Oltremare, kde je k vidění vystoupení delfínů, výstava mořských koníků a zajímavosti o podmořském světě. Celodenní výlet autobusem směr Riccione (cca 20 km od Rimini). Cena 28 EUR, děti do 100 cm zdarma, od 100 cm - 140 cm 20 EUR.

 

Oba parky Aquafan + Oltremare

zvýhodněný vstup: cena 31 EUR.

BENÁTKY

celodenní výlet autobusem a pak lodí do Benátek, procházka po centru, rozchod. Cena zahrnuje autobus, lodní lístek a technický doprovod. Cena za osobu: 80 Eur. 

FLORENCIE 

celodenní výlet autobusem a pak lodí do Florencie, procházka po centru, rozchod. Cena zahrnuje autobus, jízdenku na metro a technický doprovod. Cena za osobu: 80 Eur. 

 

Všechny ceny jsou pouze orientační.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.