San Marino

půl denní výlet s delegátkou Lenkou do samostatné republiky San Marino, které se nachází jen 25 km od letoviska Rimini/ Viserba. Program začíná autobusem až pod samý vrchol pevnosti. Odtud začíná prohlídka pevnosti, procházky křivolakými kamennými uličkami, atd. Návrat na hotel kolem 16 hodiny. Cena 25 EUR.

 

Mercato

proslulé místní trhy v Rimini. Konají se jednou týdně. Dostupnost od hotelu je autobusovou dopravou cca 30 minut (za 2,40 EUR zpáteční jízdenka). Možnost nákupu zboží všeho druhu. Bez průvodce.

Italia in Miniatura

zábavní park Itálie v miniaturách se nachází na okraji Viserby cca 15-20 minut chůze. Rozprostírá se na ploše 85 000 m čtverečných. Nachází se zde přes 200 miniatur významných italských a evropských památek, také model Benátek, kterým mohou návštěvníci projet ve člunu. Park je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé návštěvníky. Bez průvodce. Cena 22 EUR, dítě do 140 cm 16 EUR.

Bella Rimini

půldenní výlet loďkou s doprovodem kolem pobřeží. Loď vyplouvá z nedalekého přístavu dostupného pěší chůzí. Bella Rimini pluje kolem pobřeží do tzv. „Andělského zákoutí“. Po cestě zpět jsou podávány ryby a tančí se v doprovodu muziky. Cena 17 EUR, děti do 10 let 10 EUR.

Aquafan a oltre mare

vodní park Aquafan v Riccione je jeden z nejoblíbenějších v Evropě rozkládající se na ploše 90 000 metrů čtverečních. Nabízí nespočet vodních atrakcí a skluzavek všeho druhu. Součástí parku je delfinárium Oltremare, kde je k vidění vystoupení delfínů, výstava mořských koníků a zajímavosti o podmořském světě. Celodenní výlet autobusem směr Riccione (cca 20 km od Rimini). Cena 28 EUR, děti do 100 cm zdarma, od 100 cm - 140 cm 20 EUR.

 

Oba parky Aquafan + Oltremare

zvýhodněný vstup: cena 31 EUR.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo
78 957 klientů

Přečtěte si komentáře na Facebooku

83% zákazníků
se rok co rok vrací

Založili jsme proto klub KM TRAVEL