Lodní výlet TŘI OSTROVY (KRK, RAB, GOLI OTOK)

Celodenní výlet za poznáním okolních ostrovů na velké lodi.

Ostrov Krk po vylodění v letovisku Baška si prohlédneme město nebo si odpočineme na Velké pláži. Jako druhý navštívíme ostrov Rab.  Prohlídneme si město s průvodcem a následuje koupání. Na třetím ostrově Goli Otok můžete zažít,  jízdu vláčkem okolo ostrova. Na lodi, během plavby se podává ranní svačina (toust nebo bageta).

 

SWIMMING TOUR (8 hodin)

Lodní výlet na ostrov Krk do Bašky, procházka městečkem a koupání na krásných plážích. Při odjezdu zastávka v krásně zátoce Vela luka s koupáním z lodi.

VÝLET NA VRBNIK – překvapení pro klienty KM TRAVEL

Půldenní výlet. Na tradiční chorvatské lodi plujeme na ostrov Krk, do starobylého městečka Vrbnik. Prohlídka městečka s kapitánem (mluví česky), posezení v nejstarší konobě na Vrbniku s degustací 3 druhů vina a 3 druhů Rakije (děti nealko). Přejezd na písečnou pláž Sv. Marka (ráj pro děti i dospělé). V ceně je turistický vláček z přístavu do městečka a degustace, neomezená konzumace vína, minerální vody nealko nápoje při cestě tam i zpět.
!!Specialita – děti se učí řídit loď!!

PLITVICKÁ JEZERA

Celodenní výlet autobusem do nejstaršího Národního Parku. Bohužel není český průvodce (pouze chorvatsky, německy a anglicky).

V ceně je degustace domácích sýrů na plitvickém selu.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.