Hledáme nové pracovníky, kteří mají rádi týmovou práci, profesionalitu a jsou orientováni na zákazníky.

Hledáme řidiče/řidičku autobusů

- Máte zkušenosti s řízením autobusu, jste komunikativní a máte zodpovědný přístup k práci?
- Vlastníte řidičské oprávnění skupiny D, průkaz profesní způsobilosti a kartu do digitálního tachografu?
- Slušné vystupování je Vám vlastní a jste trestně bezúhonný/á?

Co Vás čeká?
- vnitrostátní a mezinárodní přeprava klientů
Na co se můžete těšit Vy?
- na zajímavou práci na HPP ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
- práce možná i brigádně přes letní sezonu
- kolektiv s přátelskou atmosférou
- 13. plat
- služební telefon
- příspěvek na stravování
- dovolenou se slevou i pro Vaši rodinu

Zázemí CK KM TRAVEL je v Hodoníně, pobočky CK KM TRAVEL na Moravě.

V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail doprava@kmtravel.cz
Kontaktní osoba: David Konečný

Hledáme kuchaře/ky Chorvatsko

Jste kuchař/ka a máte zájem o sezónní práci v zahraničí?

Hledáme zkušené kuchaře či kuchařky do Chorvatska

Jedná se o vaření (polopenze) pro naše klienty v období 01.06. - 30.09.2024 (preferujeme celou letní sezonu, ale můžete se hlásit i na konkrétní období)
Mzda: 50 000 - 55 000 Kč/měsíc
Těšíme se na Vás !
Více informací na telefonním čísle: 518 340 200, 778 724 965
Nebo nám napište na email: h6@kmtravel.cz
Kontaktní osoba: Jana Šmardová

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu