Hluboká a Třeboň

KM TRAVEL - Zámek Hluboká
KM TRAVEL - Zámek Hluboká
Třeboň
Rybník Svět
Jakub Krčín

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Olomouce kolem 3:30 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

navštívíme zámek Hluboká a prohlédneme si město Třeboň. Po příjezdu do Hluboké nad Vltavou následuje prohlídka romanticko-gotického zámku Schwarzenbergů, jehož součástí je rozlehlý park, jízdárna a galerie. Prohlídka reprezentačních pokojů trvá přibližně hodinu a zahrnuje ranní salon, čítárnu, kuřácký salon, malou a velkou jídelnu, knihovnu spolu s osobními pokoji kněžny Eleonory a expozici zbraní – předsíň zbrojnice a zámeckou zbrojnici. Stěny a stropy interiérů jsou bohatě zdobeny dřevořezbami a obloženy ušlechtilým dřevem. Procházka parkem. Poté následuje odjezd do Třeboně, centra jihočeského rybníkářství. Krásné starobylé město bylo vybudováno okolo zámku, posledního sídla Rožmberků. V Třeboni se projdeme městským centrem, zámeckým parkem kolem rybníka Svět, individuálně možnost navštívit státní zámek Třeboň. Ve volném čase nezapomeňte na ochutnávku třeboňského kapra v některé z místních restaurací.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

nástupní místa za příplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice, Hulín 150 Kč, Přerov, Prostějov 200 Kč, Olomouc 300 Kč, vstupy.

Vstupné zámek Hluboká:

Okruh reprezentační pokoje: dospělí 210 Kč, děti, studenti a senioři nad 65 let, studenti s ISIC a držitelé ZTP 150 Kč, děti do 6 let zdarma.

Vstupné zámek Třeboň:

Okruh Rožmberské renesanční interiéry: dospělí 140 Kč, děti, studenti a senioři nad 65 let 100 Kč, děti do 6 let zdarma.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 25. 04. 2020 sobota
do 25. 04. 2020 sobota
Autobus
Brno, Břeclav, Hodonín, Hulín, Kyjov, Olomouc, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště
Bez stravy
590 Kč
za osobu