Aparmány KAŽELA

Camping Kažela je situován na pobřeží Jaderského moře, pouhé 2 km od centra známého letoviska Medulin v jižní části Istrijského poloostrova. Apartmány -  jsou umístěny ve zděných pavilonech. Komplex je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Obrovská plocha kempu nabízí klientům velké rekreačně sportovní možnosti. Hostům je k dispozici několik restaurací, pizzerie, cukrárna, terasa pro zábavné večery a večerní diskotéky pro mladé, snack bar na pláži, supermarket, kiosky, obchod se suvenýry. Turistické středisko má tým animátorů, který zajišťuje sportovní a rekreační program a také program pro děti. Pro děti je zde dětské hřiště. V areálu je vybudovaný aquapark, který se skládá ze 12 malých bazénků.

Apartmán pro 2-3 osoby ( 28 m² )

skládají se z jedné ložnice s dvoulůžkem a jednou přistýlkou, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, sprcha, TV, SAT, balkon nebo terasa s plastovým zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4-5 osob ( 45 m² )

Skládá se ze dvou dvoulůžkových místností a jedné denní místnosti s rozkládacím lůžkem. vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, sprcha, TV, SAT, balkon nebo terasa s plastovým zahradním nábytkem.

Vzdálenosti:
Centrum letoviska Medulin 2 km, Pula 10 km.

Stravování:

Vlastní, nebo v místních restauracích, pizzeriích nebo snack barech

Pláž:

Pláž je 2 km dlouhá oblázková, travnatá, přírodní cca 150-200 m.

Zábava a sport:

Denní sportovní a zábavní program pro dospělé a děti, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, tenis, stolíní tenis, minigolf, vodní sporty, potápěčské centrum, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti, dětské venkovní bazény se sladkou vodou.