Resort AI PINI

Medulin je malé rybářské městečko, vzdálené pouhých několik kilometrů od Puly, které v posledních desetiletích silně rozvinulo turistický potenciál a vyvinulo se ve významné turistické centrum Istrie a Chorvatska. Turistický resort Ai Pini v Medulinu se skládá ze 63 ubytovacích jednotek, moderně zařízených a vybavených satelitní TV. Jednotky jsou rozmístěny v řadách 4 - 8 apartmánů, které se nacházejí v kruhu s parkem uprostřed, obklopené bohatou vegetací, asi 200 metrů od moře. V resortu Ai Pini se nachází sportovní a rekreační centrum, venkovní a krytý bazén, který je součástí hotelu Holiday. V tomto hotelu mají klienti veškeré zázemí po dobu celého pobytu. V blízkosti ubytování je mini market, kavárna, restaurace a noční klub.

Apartmán pro 2 - 4 osoby (AP 4/2):

standardně a moderně zařízen. Skládá se z jedné dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí je vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, kávovar, TV/SAT, trezor, klimatizace za poplatek (cca 5,5 EUR/den). Balkon nebo terasa.

Vybavení:

možnost využívat služeb hotelu Holiday, vzdáleném 200 m - vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, společenská místnost, bazén, večerní program pro děti, taneční večery.

Stravování:

vlastní nebo v blízkých restauracích.

Vzdálenosti:

pláž 200 m, centrum 1,5 km.

Pláž:

oblázková s pozvolným vstupem do moře, písečná pláž Bijeca
cca 500 m.

Zábava a sport:

tenisové kurty, minigolf, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, půjčovna kol, stolní tenis, potápěčský klub, taneční večery, večerní programy pro děti i dospělé.