Kdo je delegát?

 

V každém pobytovém místě se pak o vás důkladně postarají naši delegáti. Mluví česky, jsou ochotní a pobytové místo dobře znají. Buď se tam rok co rok vrací, nebo tam už žijí. Snadno vám poradí, kde se dobře najíst nebo kam si zajet na výlet. Ať jedete do Chorvatska, Itálie, Řecka, Turecka či Bulharska.

Organizují informační schůzky během pobytu, zajišťují fakultativní výlety, a pokud je to časově možné, většinou vás i na nich doprovází. V každém ubytování je umístěna informační tabule, na které jsou důležité informace, nabídka výletů, časy odjezdů a další užitečné tipy. Nechybí zde ani telefonní číslo na vašeho delegáta pro případ nutného kontaktu.

Delegát je povinen vám pomoci v problémových situacích, jako je zajištění lékařského ošetření (asistence u lékaře pouze výjimečně, při běžných zdravotních problémech vám může pomoci přes telefon stejně jako asistenční služba pojišťovny), pomoc při ztrátě dokladů, nebo v případě nehody. Také vám doporučí výlety, místní speciality, vhodné nákupy, blízké pláže.

Už v katalogu se z popisku dozvíte jestli je delegát přímo na místě.

U jednodenních zájezdů je vám v autobuse k dispozici náš průvodce, nebo technický doprovod.

Delegáti

V každém pobytovém místě se pak o vás důkladně postarají naši delegáti. Mluví česky, jsou ochotní a pobytové místo dobře znají. Buď se tam rok co rok vrací, nebo tam už žijí. Snadno vám poradí, kde se dobře najíst nebo kam si zajet na výlet. Ať jedete do Chorvatska, Itálie, Řecka, Turecka či Bulharska.

Rhodos

Silvia

Velmi milá Slovenka Silvia pracuje na Rhodosu už 6 let a vzhledem k tomu, že tady tráví víc času než doma, ostrov zná dokonale. Miluje Rhodos a jeho nádherné pláže, místa se zajímavou historií a také řecká městečka s typickou přátelskou atmosférou. Velmi ráda vám doporučí, kam se rozhodně musíte vydat a bude se snažit, abyste ze své dovolení odjížděli odpočatí a spokojeni.

Bulharsko

Žoro

Žoro je Bulhar, který studoval v ČR. Má rád české pivo, tatarku a samozřejmě české klienty. V cestovním ruchu pracuje už více než 30 let. Bydlí na vesnici v domečku se zahrádkou. Žora potkáte, jest-li že ste si vybrali dovolenou v Primorsku nebo Kitenu. Bude na vás čekat na letišti anebo rovnou na ubytování.

Zakynthos

 

Věrka

Když přijela v červnu roku 2000 poprvé do Řecka, cítila se zde okamžitě šťastná. Našla místo, kde je její duše doma. Jako delegátka pracovala na ostrovech Kos, Rhodos, Kréta i Santorini. Jako turistka navštívila dalších 15 řeckých ostrovů. Až roku 2010 uvízla na ostrově Zakynthos, kde má svého manžela a dcerku. Miluje Řecko, moře, hory, dobré jídlo a dobré lidi. Je nadaná na cizí jazyky a v mezičase ještě pracuje jako překladatelka

 

Kréta

Maria a Martina

Maria je usměvavá, obětavá a pracovitá řekyně narozená v České Republice, která se vydala za svou láskou na Krétu. Miluje řeckou historii, archeologické památky a přírodu. Žije se svou rodinou v Heraklionu a díky znalosti místního života se s vámi ráda podělí o své zkušenosti. Řadu let je také i honorární konzulkou České republiky na Krétě.

Už na letišti vás bude čekat Martina. Pracuje pro KM TRAVEL už třetí sezónu. Vybrali jsme si ji pro její bohaté zkušenosti s delegaturou a s průvodcovstvím na Krétě. V minulosti na ostrově pracovala i v půjčovně aut a čtyřkolek - pokud budete mít zájem, ráda vám nějakou autopůjčovnu doporučí. V Heraklionu žije už 4 roky a mluví výborně řecky. Kromě Kréty samotné miluje cestování a historii. Věnuje se také fotografování a má ráda ezoteriku.

 

Korfu

Iveta

Vždy příjemná a usměvavá Iveta vás přivítá letišti na Korfu. Ostrov ji okouzlil už před dvaceti lety, kdy sem přijela poprvé. Žije tady se svým řeckým manželem a jako delegátka pro KM TRAVEL pracuje čtvrtým rokem.

Rabac

Potřebujete vědět kudy do Labinu nebo kde je bezva pláž? Zuzka vám vždy poradí. Žije v Chorvatsku dvacet let a jako delegátka KM TRAVEL v Rabacu pracuje už sedmý rok. Můžeme tedy o ní říci, že zná kámen na kameni. Je stále usměvavá a v dobré náladě. Má dvě děti, dva psy a milujícího manžela, který jí v kempu pomáhá s údržbou.

Makarská

Manželé Monika a Maroš se již osmnáct let v letních měsících věnují klientům naší cestovní kanceláře. "Loni jsme  byli jako delegáti na Olympské riviéře, letos Vás zdravíme z Makarské! Sport a cestování patří mezi naše oblíbené aktivity, ale rádi si dáme i sklenku dobrého vína a k tomu řecké speciality."

Gradac

Teo s KM TRAVEL spolupracuje už 5 let. Je rodilý Chorvat, ale nemusíte mít strach z jazykové bariéry, česky se spolu domluvíte :-) Je vždy ochotný klientům pomoci a poradit. Přes 15 let pracuje v cestovním ruchu a úzce spolupracuje s dalšími českými cestovními kancelářemi. V Gradacu má dokonce svoji cestovní agenturu, která nabízí jak autobusové tak i lodní výlety po okolí.

Itálie

Lenka zastupuje KM TRAVEL v Rimini 7 let. Itálie ji učarovala už jako malou, když v televizi vysílali přímým přenosem festival ze Sanréma. Palmy, slunce, moře, muzika, italská kuchyně, kultura a historie se ji stali realitou splněného snu. Má ráda práci s lidmi, je společenská a práce na hotelu Rossella ve Viserbě se ji stala koníčkem. Klienti se vrací do hotelu Rossella, protože ví, že se o ně vždy postará naše usměvavá delegátka Lenka Lacinová.

Turecko

Sevki

V Turecku vás na infoschůce přivítá Sevki. Turek, který se sám naučil česky, aby mohl pomáhat vám klientům. Velmi rád vám doporučí, co rozhodně musíte na Turecké riviéře zažít a jako místní, vám dokáže podrobně vykládat o životě v Turecku.

 

 

TVARBET MORAVIA, a.s., divize KM TRAVEL Dolní Valy 4, 695 01 Hodonín
IČO: 136 90 558
DIČ: CZ 136 90 558
Bankovní spojení: 2114615811/2700
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 255