Kdo je delegát?

Organizují informační schůzky během pobytu, zajišťují fakultativní výlety, a pokud je to časově možné, většinou vás i na nich doprovází. V každém ubytování je umístěna informační tabule, na které jsou důležité informace, nabídka výletů, časy odjezdů a další užitečné tipy. Nechybí zde ani telefonní číslo na vašeho delegáta pro případ nutného kontaktu.

Delegát je povinen vám pomoci v problémových situacích, jako je zajištění lékařského ošetření (asistence u lékaře pouze výjimečně, při běžných zdravotních problémech vám může pomoci přes telefon stejně jako asistenční služba pojišťovny), pomoc při ztrátě dokladů, nebo v případě nehody. Také vám doporučí výlety, místní speciality, vhodné nákupy, blízké pláže.

Už v katalogu se z popisku dozvíte jestli je delegát přímo na místě.

U jednodenních zájezdů je vám v autobuse k dispozici náš průvodce, nebo technický doprovod.

Rhodos

Veronika

Žije se svým manželem Řekem a krásnou dcerou přímo na Rhodu a české cestovní kanceláře zastupuje už 16 let. Ostrov zná tedy dokonale. Poradí vám, kde najdete nejbližší obchůdek nebo doporučí tu nejlepší restauraci. Mluví 5 jazyky a pokud se zrovna nevěnuje vám klientům, pracuje jako překladatelka a tlumočnice. Je společenská, miluje práci s lidmi a moc se na vás těší.

Bulharsko

Žoro

Žoro je Bulhar, který studoval v ČR. Má rád české pivo, tatarku a samozřejmě české klienty. V cestovním ruchu pracuje už více než 30 let. Bydlí na vesnici v domečku se zahrádkou. Žora potkáte, jest-li že ste si vybrali dovolenou v Primorsku nebo Kitenu. Bude na vás čekat na letišti anebo rovnou na ubytování.

Zakynthos

Radka

Budete ubytováni v Apartmánech Draganikos nebo hotelu Astoria? V tom případě je Radka jen vaše a můžete se na ni s důvěrou obrátit. U cestovní kanceláře KM TRAVEL pracuje jako delegátka už šestým rokem. Tento zelený ostrov zná dokonale a velmi ráda vám doporučí místa, která určitě musíte vidět.

Věrka

Když přijela v červnu roku 2000 poprvé do Řecka, cítila se zde okamžitě šťastná. Našla místo, kde je její duše doma. Jako delegátka pracovala na ostrovech Kos, Rhodos, Kréta i Santorini. Jako turistka navštívila dalších 15 řeckých ostrovů. Až roku 2010 uvízla na ostrově Zakynthos, kde má svého manžela a dcerku. Miluje Řecko, moře, hory, dobré jídlo a dobré lidi. Je nadaná na cizí jazyky a v mezičase ještě pracuje jako překladatelka

 

Kréta

Maria a Martina

Maria je usměvavá, obětavá a pracovitá řekyně narozená v České Republice, která se vydala za svou láskou na Krétu. Miluje řeckou historii, archeologické památky a přírodu. Žije se svou rodinou v Heraklionu a díky znalosti místního života se s vámi ráda podělí o své zkušenosti. Řadu let je také i honorární konzulkou České republiky na Krétě.

Už na letišti vás bude čekat Martina. Pracuje pro KM TRAVEL už druhou sezónu. Vybrali jsme si ji pro její bohaté zkušenosti s delegaturou a s průvodcovstvím na Krétě. V minulosti na ostrově pracovala i v půjčovně aut a čtyřkolek - pokud budete mít zájem, ráda vám nějakou autopůjčovnu doporučí. V Heraklionu žije už 4 roky a mluví výborně řecky. Kromě Kréty samotné miluje cestování a historii. Věnuje se také fotografování a má ráda ezoteriku.

 Olympská riviéra

Petra

Cestování je můj svět. Ráda poznávám nové lidi, jídla, zvyky, kulturu a vše co k tomu patří.  Zima na horách a léto u moře, jak jinak než v Řecku. Těším se na Vás na Olympské riviéře!  Je to nádherné místo, proto jsem tu letos už devátou sezonu.

Korfu

Ivana a Iveta

Ivana má domov na Korfu už přes patnáct let, na ostrově zná každé zákoutí. Vždy vám ráda poradí, kde najdete pláž podle vašich představ, odkud máte nejkrásnější výhled a kde vám k obědu připraví tu nejčerstvější rybu.

Vždy příjemná a usměvavá Iveta vás přivítá letišti na Korfu. Ostrov ji okouzlil už před dvaceti lety, kdy sem přijela poprvé. Žije tady se svým řeckým manželem a jako delegátka pro KM TRAVEL pracuje druhým rokem.

Rabac

Potřebujete vědět kudy do Labinu nebo kde je bezva pláž? Zuzka vám vždy poradí. Žije v Chorvatsku dvacet let a jako delegátka KM TRAVEL v Rabacu pracuje už sedmý rok. Můžeme tedy o ní říci, že zná kámen na kameni. Je stále usměvavá a v dobré náladě. Má dvě děti, dva psy a milujícího manžela, který jí v kempu pomáhá s údržbou.

Makarská

Manželé Monika a Maroš se již osmnáct let v letních měsících věnují klientům naší cestovní kanceláře. "Loni jsme  byli jako delegáti na Olympské riviéře, letos Vás zdravíme z Makarské! Sport a cestování patří mezi naše oblíbené aktivity, ale rádi si dáme i sklenku dobrého vína a k tomu řecké speciality."

Gradac

 

Teo s KM TRAVEL spolupracuje už 4 roky. Je rodilý Chorvat, ale nemusíte mít strach z jazykové bariéry, česky se spolu domluvíte :-) Je vždy ochotný klientům pomoci a poradit. Přes 15 let pracuje v cestovním ruchu a úzce spolupracuje s dalšími českými cestovními kancelářemi. V Gradacu má dokonce svoji cestovní agenturu, která nabízí jak autobusové tak i lodní výlety po okolí.

Itálie

Lenka zastupuje KM TRAVEL v Rimini už 7 let. Itálie ji učarovala už jako malou, když v televizi vysílali přímým přenosem festival ze Sanréma. Palmy, slunce, moře, muzika, italská kuchyně, kultura a historie se ji stali realitou splněného snu. Má ráda práci s lidmi, je společenská a práce na hotelu Rossella ve Viserbě se ji stala koníčkem. Klienti se vrací do hotelu Rossella, protože ví, že se o ně vždy postará naše usměvavá delegátka Lenka Lacinová.