Kdo je delegát?

 

V každém pobytovém místě se pak o vás důkladně postarají naši delegáti. Mluví česky, jsou ochotní a pobytové místo dobře znají. Buď se tam rok co rok vrací, nebo tam už žijí. Snadno vám poradí, kde se dobře najíst nebo kam si zajet na výlet. Ať jedete do Chorvatska, Itálie, Řecka, Turecka či Bulharska.

Organizují informační schůzky během pobytu, zajišťují fakultativní výlety, a pokud je to časově možné, většinou vás i na nich doprovází. V každém ubytování je umístěna informační tabule, na které jsou důležité informace, nabídka výletů, časy odjezdů a další užitečné tipy. Nechybí zde ani telefonní číslo na vašeho delegáta pro případ nutného kontaktu.

Delegát je povinen vám pomoci v problémových situacích, jako je zajištění lékařského ošetření (asistence u lékaře pouze výjimečně, při běžných zdravotních problémech vám může pomoci přes telefon stejně jako asistenční služba pojišťovny), pomoc při ztrátě dokladů, nebo v případě nehody. Také vám doporučí výlety, místní speciality, vhodné nákupy, blízké pláže.

Už v katalogu se z popisku dozvíte jestli je delegát přímo na místě.

U jednodenních zájezdů je vám v autobuse k dispozici náš průvodce, nebo technický doprovod.

 

Rhodos

Veronika

Žije se svým manželem Řekem a krásnou dcerou přímo na Rhodu a české cestovní kanceláře zastupuje už 16 let. Ostrov zná tedy dokonale. Poradí vám, kde najdete nejbližší obchůdek nebo doporučí tu nejlepší restauraci. Mluví 5 jazyky a pokud se zrovna nevěnuje vám klientům, pracuje jako překladatelka a tlumočnice. Je společenská, miluje práci s lidmi a moc se na vás těší.

Bulharsko

Žoro

Žoro je Bulhar, který studoval v ČR. Má rád české pivo, tatarku a samozřejmě české klienty. V cestovním ruchu pracuje už více než 30 let. Bydlí na vesnici v domečku se zahrádkou. Žora potkáte, jest-li že ste si vybrali dovolenou v Primorsku nebo Kitenu. Bude na vás čekat na letišti anebo rovnou na ubytování.

Zakynthos

 

Radka

Budete ubytováni v Apartmánech Draganikos nebo hotelu Astoria? V tom případě je Radka jen vaše a můžete se na ni s důvěrou obrátit. U cestovní kanceláře KM TRAVEL pracuje jako delegátka už šestým rokem. Tento zelený ostrov zná dokonale a velmi ráda vám doporučí místa, která určitě musíte vidět.

Věrka

Když přijela v červnu roku 2000 poprvé do Řecka, cítila se zde okamžitě šťastná. Našla místo, kde je její duše doma. Jako delegátka pracovala na ostrovech Kos, Rhodos, Kréta i Santorini. Jako turistka navštívila dalších 15 řeckých ostrovů. Až roku 2010 uvízla na ostrově Zakynthos, kde má svého manžela a dcerku. Miluje Řecko, moře, hory, dobré jídlo a dobré lidi. Je nadaná na cizí jazyky a v mezičase ještě pracuje jako překladatelka

 

Kréta

Maria a Martina

Maria je usměvavá, obětavá a pracovitá řekyně narozená v České Republice, která se vydala za svou láskou na Krétu. Miluje řeckou historii, archeologické památky a přírodu. Žije se svou rodinou v Heraklionu a díky znalosti místního života se s vámi ráda podělí o své zkušenosti. Řadu let je také i honorární konzulkou České republiky na Krétě.

Už na letišti vás bude čekat Martina. Pracuje pro KM TRAVEL už třetí sezónu. Vybrali jsme si ji pro její bohaté zkušenosti s delegaturou a s průvodcovstvím na Krétě. V minulosti na ostrově pracovala i v půjčovně aut a čtyřkolek - pokud budete mít zájem, ráda vám nějakou autopůjčovnu doporučí. V Heraklionu žije už 4 roky a mluví výborně řecky. Kromě Kréty samotné miluje cestování a historii. Věnuje se také fotografování a má ráda ezoteriku.

 Olympská riviéra

Petra

"Cestování je můj svět. Ráda poznávám nové lidi, jídla, zvyky, kulturu a vše co k tomu patří.  Zima na horách a léto u moře, jak jinak než v Řecku. Těším se na Vás na Olympské riviéře!  Je to nádherné místo, proto jsem tu letos už desátou sezonu."

Korfu

 

Ivana a Iveta

Ivana má domov na Korfu už přes patnáct let, na ostrově zná každé zákoutí. Vždy vám ráda poradí, kde najdete pláž podle vašich představ, odkud máte nejkrásnější výhled a kde vám k obědu připraví tu nejčerstvější rybu.

Vždy příjemná a usměvavá Iveta vás přivítá letišti na Korfu. Ostrov ji okouzlil už před dvaceti lety, kdy sem přijela poprvé. Žije tady se svým řeckým manželem a jako delegátka pro KM TRAVEL pracuje druhým rokem.

Rabac

 

Potřebujete vědět kudy do Labinu nebo kde je bezva pláž? Zuzka vám vždy poradí. Žije v Chorvatsku dvacet let a jako delegátka KM TRAVEL v Rabacu pracuje už sedmý rok. Můžeme tedy o ní říci, že zná kámen na kameni. Je stále usměvavá a v dobré náladě. Má dvě děti, dva psy a milujícího manžela, který jí v kempu pomáhá s údržbou.

Makarská

Manželé Monika a Maroš se již osmnáct let v letních měsících věnují klientům naší cestovní kanceláře. "Loni jsme  byli jako delegáti na Olympské riviéře, letos Vás zdravíme z Makarské! Sport a cestování patří mezi naše oblíbené aktivity, ale rádi si dáme i sklenku dobrého vína a k tomu řecké speciality."

Gradac

Teo s KM TRAVEL spolupracuje už 5 let. Je rodilý Chorvat, ale nemusíte mít strach z jazykové bariéry, česky se spolu domluvíte :-) Je vždy ochotný klientům pomoci a poradit. Přes 15 let pracuje v cestovním ruchu a úzce spolupracuje s dalšími českými cestovními kancelářemi. V Gradacu má dokonce svoji cestovní agenturu, která nabízí jak autobusové tak i lodní výlety po okolí.

Itálie

Lenka zastupuje KM TRAVEL v Rimini 7 let. Itálie ji učarovala už jako malou, když v televizi vysílali přímým přenosem festival ze Sanréma. Palmy, slunce, moře, muzika, italská kuchyně, kultura a historie se ji stali realitou splněného snu. Má ráda práci s lidmi, je společenská a práce na hotelu Rossella ve Viserbě se ji stala koníčkem. Klienti se vrací do hotelu Rossella, protože ví, že se o ně vždy postará naše usměvavá delegátka Lenka Lacinová.

 

TVARBET MORAVIA, a.s., divize KM TRAVEL Dolní Valy 4, 695 01 Hodonín
IČO: 136 90 558
DIČ: CZ 136 90 558
Bankovní spojení: 2114615811/2700
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 255