Vídeň - nákupy v Primarku

Rakousko, nákupní centrum G3
Rakousko, nákupní centrum G3
Vchod do nákupního centra G3
Mapa nákupního centra
Primark

Jednodenní autobusový výlet do oblíbeného nákupního centra u Vídně.
Chcete nové oblečení, obuv či doplňky za ceny nižší než v ČR? Pojeďte s námi za nákupy do Primarku v nákupním centrum G3 shopping. Ten je známý především velkým výběrem (dětské, dámské i pánské oblečení, obuv, doplňky i věci do domácnosti) a velmi nízkými cenami, které začínají už od 2 €. Platit můžete hotově i kartou. Jsou zde klasická rychlá občerstvení i dětský koutek. Navíc, leží jen kousek od Vídně.
Zájezd je bez průvodce. Více informací o obchodech najdete zde: http://www.g3-shopping.at/

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. - 4. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 7. - 8 hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v ranních hodinách odjezd směr Primark, příjezd cca kolem 10:30 hod., volný program na nákupy. Odjezd zpět do ČR mezi 16:30 - 17:00 hod. Rozvoz do vašich měst.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 400 Kč.