Vídeň pro děti


Vídeň, město na řece Dunaj, které dalo vzniknout vídeňskému valčíku. Město, které si Vás během pár chvil získá krásou svých památek. Při návštěvě Vídně stojí za prohlídku historické centrum města, které je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Program:

plánovaný příjezd do Vídně je v dopoledních hodinách. Dopoledne okružní jízda starým centrem Vídně okolo významných historických budov. Následuje přejd k baroknímu zámku Schönbrunn, který je známý jako letní sídlo rakouských císařů. V areálu zámku si můžete užít romantickou procházku zámeckým parkem nebo navštívit zoologickou zahradu, která je jednou z nejstarších na světě. Poté nás čeká návštěva a rozchod (volný program) v proslulém zábavním parku – Prater, s obrovským ruským kolem a spoustou dalších atrakcí, kde si určitě každý z Vás vybere tu pravou zábavu. Předpokládaný odjezd z Vídně je cca v 18. hodin.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse, vstupy.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo Kyjov 50 Kč, Brno, Uherské Hradiště 100 Kč, Zlín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc 150 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 200 Kč.