Apartmánový dům DRAŠNICE

Apartmánový  dům  se  nachází  na  břehu  moře.  Ubytování  je  vhodné  pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v klidném letovisku. Součástí výbavy jsou polštáře,  přikrývky  -  včetně  povlečení  a  ručníků.  Nehlídané  parkoviště je přímo u domu. Velkým  lákadlem  jsou  zdejší  krásné  oblázkové  pláže s průzračnou vodou a s pozvolným vstupem do moře.

Apartmán  pro  4  osoby:

je  prostorný  a  zabírá  2  podlaží.  Na  jednom podlaží  jsou  dvě  menší  oddělené  ložnice  a  společné  sociální  zařízení  se sprchovým  koutem,  WC  a  umyvadlem.  Na  druhém  podlaží  je  velká kuchyně  vybavená  lednicí,  sporákem  s  troubou  a  základním  vybavením pro stolování a jednoduchou přípravu jídla. V kuchyni je možnost přistýlky. Apartmány  mají  samostatný  vchod  a  nachází  se  v  přízemí  nebo  v  patře. Dolní  apartmán  je  na  1.  a  2.  podlaží  a  nemá  vlastní  venkovní  posezení. Horní apartmán je na 3. a 4. podlaží a má dva velmi malé balkony.

Stravování:

individuální vaření z vlastních zásob.

Vzdálenosti:

pláž 80 m, centrum 100 m.

Pláž:

oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení:

klimatizace  (za  poplatek  cca  7  EUR/den/apartmán),  TV, internet, každý apartmán má jedno parkovací místo pro auto.

Zábava a sport:

křišťálově čisté moře láká k vodním sportům. Potřebné sportovní vybavení lze zapůjčit v sousedních živějších letoviscích Podgoře (3 km) nebo Igrane (3 km). Na klidnou procházku nebo vyjížďku na kole se můžete vydat do sousedního letoviska.

Názor  našich  klientů:

Příjemně  prožitá  dovolená  v  klidném  letovisku Drašnice,  poblíž  Podgory.  Apartmán  byl  výborně  vybavený,  poblíž dobře  zásobeného  obchůdku.  Nejvíc  jsme  ocenili  přímou   blízkost  moře s oblázkovými plážemi. Již se těšíme na další sezonu, kdy určitě využijeme služeb vaší CK.
 manželé Filipovi