Hotel THINALOS

Hotel Thinalos je depandancí většího hotelu Ionian Princess ležící jen pár metrů od sebe. Jedná se o novější hotelový komplex nacházející se kousek od pláže a zároveň centra městečka Acharavi . V hotelu Ionian Princess***+ klienti využívají program All inclusive, sportovní aktivity, animační programy, atd. Jistě oceníte ubytování v  hotelu Thinalos, který je na rozdíl od sesterského hotelu Ionian Princess klidnější. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi.

Pokoj pro 2 osoby

místnost s manželským lůžkem nebo dvěma postelemi s možností jedné nebo až dvou přistýlek pro 2 děti do 12 let. Dále je součástí vybavení koupelna se sociálním zařízení, fén, TV/SAT, minilednice, centrální klimatizace v ceně (15. 6. – 15. 9. 2016), balkon nebo terasa s posezením.

Vybavení hotelu

venkovní bazén, parkování, výtah. V hotelu Ionian Princess se dále nachází hotelová recepce, lobby bar, hlavní restaurace, bar u bazénu, 2 venkovní bazény, 1 dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma u bazénu), mini club, animační programy pro děti i dospělé s tematickými večery. Za poplatek: internetový koutek, trezor, biliard, dětská postýlka (3 EUR/den), plážové ručníky (1 EUR/den), tenisové kurty s osvětlením.

Stravování

all inclusive.

Vzdálenosti

pláž cca 150 m, hotel Ionian Princess  cca 90 m, centrum 250 m, Kerkyra 37 km.

Pláž

7 km dlouhá oblázkovo-písečná s pozvolným vstupem do moře, v moři je písečné dno. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek. 

Zábava a sport

vodní sporty na pláži za poplatek, vodní park Hydropolis (cca 1,5 km – 20 min. chůze), který se nachází za letoviskem. Ve městě je také bankomat a banka. Fakultativní výlety do okolí.

ALL INCLUSIVE program

snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 – 23:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované nápoje, džusy z čerstvého ovoce, koktejly, některé druhy káv.