Apartmánový dům VALENTINOS

Valentinos je komplex čtyř patrových budov nacházejících se v klidné oblasti letoviska Roda. Součástí komplexu je bazén s dětskou částí, lehátky zdarma a venkovním barem s lehkým občerstvením během dne (za poplatek), u kterého je možné připojení wi-fi . Příjemnou a letní atmosféru vytvářejí vysazené keře a palmy mezi jednotlivými budovami. Studia se nachází v patře i v přízemí. Valentinos doporučujeme všem klientům, kteří rádi relaxují u bazénu a zároveň si rádi zajdou do města na nákupy.

Studio pro 2 osoby

jedna místnost s manželským lůžkem nebo dvěma postelemi. Je zde možnost jedné přistýlky. Součástí vybavení je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven
základním nádobím odpovídajícímu počtu osob ve studiu. Dále lednička a vařič, malá ohřevná trouba, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, klimatizace za poplatek 5 EUR/den. Studia mají balkon nebo terasu s posezením. Některé balkony a terasy jsou průchozí.

 

Stravování

individuální stravování z vlastních zásob. Možnost dokoupení večeří v CK. Strava je pak podávána v místní restauraci vzdálené 500 m. Večeře o čtyřech chodech bez možnosti výběru. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Vzdálenosti

pláž 180 m, nákupní možnosti 150 m, centrum 350 m, letiště v Kerkyře 40 km.

Pláž

nejbližší a úzká písečná pláž 180 m s velmi pozvolným vstupem do moře, centrální široká písečná pláž 250 m. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Z Rody přes Acharavi vede cca 6 km dlouhá pláž.

Zábava a sport

v Rodě je na pláži bohatá nabídka vodních sportů za poplatek (vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, ringo, banán a další). V letovisku je dostatek obchodů se suvenýry, barů, restaurací, taveren i kaváren. Večer se můžete setkat s živou hudbou, karaoke. Je zde půjčovna aut, skútrů a kol.

Autobusová doprava je kombinovaná s přejezdem na trajektu z pevniny na ostrov.

Názor naší klientky

Oceňujeme jeho blízkost písečné pláži a zároveň dostupnost vedlejšího rušnějšího letoviska Acharavi a dalších zajímavých míst na výlety. Děkujeme za nádhernou dovolenou.
Martina Spilková