Apartmánový dům ANATOLI

km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_02
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_bazen
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_lobby
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_studio
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_studio s kuchynkou
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_starsi studio
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_vyhled
km travel_kreta_stalida_apartmany anatoli_velka terasa
km travel_kreta_stalida_restaurace
km travel_kreta_stalida_more
km travel_kreta_stalida_ciste more
km travel_kreta_stalida_plaz
km travel_kreta_stalida_plazový servis

Apartmánový dům Anatoli je situovaný na rohu hlavní ulice turistického letoviska Stalida. Obchůdky, bary, restaurace a místní taverny najdete v nejbližším okolí. Příjemnou procházkou nebo turistickým vláčkem se lze také snadno dostat do vedlejšího letoviska Malia, které je se Stalidou téměř propojené. Pláž je vzdálena pouze přes silnici. Součástí apartmánového domu je vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, kteří vyhledávají ubytování v blízkosti pláže i centra. V zimě roku 2015 proběhne menší rekonstrukce studií.

Studio pro 2 osoby

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí vybavení je kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, nádobí pro jednoduché stolování), vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za příplatek 6 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením. Studia jsou orientována s výhledem do rušnější ulice.

Vybavení

recepce, TV koutek, prostorná terasa s výhledem do ulice, bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení na recepci zdarma.

Stravování

vaření z vlastních zásob, stravování v místních tavernách nebo možnost dokoupení polopenze v hotelu Christiana Beach.


Vzdálenosti

pláž 70 m, centrum Stalidy 100 m, Malia 3 km, nejbližší nákupní možnosti do 30 m, letiště v Heraklionu cca 30 km.


Pláž

dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek nebo za konzumaci v baru na pláži.
Zábava a sport: na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů či kol, diskotéky, bary, restaurace, nákupní možnosti.

Názory klientů

„Letos jsem s vámi cestovala poprvé a musím říct, že jsme byli s manželem velmi spokojeni. Ubytování v Anatoli bylo pěkné a paní domácí příjemná. Měli jsme to kousek do města i na pláž, což nám vyhovovalo. Okolí je moc krásné, tady se nudit určitě nebudete. Pokud to i další rok vyjde, tak určitě pojedu s vámi. Manželé Bujnochovi“

"Moc se nám zde líbilo, byli jsme spokojeni se službami a zvláště jsme oceňovali blízkost krásné písečné pláže a především čisté a teplé moře. Děkujeme i našemu delegátovi panu Jiřímu, který nám podal užitečné informace o letovisku i výletech. Ještě jednou díky za vše. Klodvigová. "