Studia SINERO

Studia Sinero leží přesně mezi Stalidou a Malií – nejoblíbenějšími letovisky na severní Krétě, které jsou propojené. Centra obou měst jsou vzdálena cca 1 km. Najdete tu nespočetné množství obchůdků, barů, řeckých taveren a restaurací, lékárnu i bankomat. Zároveň je najdete hned vedle apartmánů Mari, kde můžete za konzumaci využívat bazén. Pěkná písečná pláž je vzdálena cca 200 m od ubytování. Toto ubytování doporučujeme méně náročným klientům, kteří chtějí být v blízkosti pláže a nedaleko centra dění.

Studio pro 2 osoby:

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je vlastní sociální zařízení, klimatizace za poplatek (cca 6 EUR/den), balkon nebo terasa.

Stravování:

vaření z vlastních zásob nebo stravování v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive v hotelu Kyknos Beach**** vzdáleném cca 80 m od apartmánového domu.

Vzdálenosti:

pláž 200 m, centrum Stalidy cca 1 km, centrum Malie 1,5 km, nejbližší nákupní možnosti do 150 m, letiště v Heraklionu cca 33 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek.

Zábava a sport

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů či kol, bohatý večerní život.

 

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
11 nocí
od 17. 08. 2019 sobota
do 28. 08. 2019 středa
Letecky
Brno
8 990 Kč
za osobu