Studia SINERO

Studia Sinero leží přesně mezi Stalidou a Malií – nejoblíbenějšími letovisky na severní Krétě, které jsou propojené. Centra obou měst jsou vzdálena cca 1 km. Najdete tu nespočetné množství obchůdků, barů, řeckých taveren a restaurací, lékárnu i bankomat. Zároveň je najdete hned vedle apartmánů Mari, kde můžete za konzumaci využívat bazén. Pěkná písečná pláž je vzdálena cca 200 m od ubytování. Toto ubytování doporučujeme méně náročným klientům, kteří chtějí být v blízkosti pláže a nedaleko centra dění.

Studio pro 2 osoby:

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je vlastní sociální zařízení, klimatizace za poplatek (cca 6 EUR/den), balkon nebo terasa.

Stravování:

vaření z vlastních zásob nebo stravování v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive v hotelu Kyknos Beach**** vzdáleném cca 80 m od apartmánového domu.

Vzdálenosti:

pláž 200 m, centrum Stalidy cca 1 km, centrum Malie 1,5 km, nejbližší nákupní možnosti do 150 m, letiště v Heraklionu cca 33 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek.

Zábava a sport

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů či kol, bohatý večerní život.