Hotel PLATON

Třípatrová budova hotelu Platon se nachází v blízkosti centra letoviska Nei Pori  a písečné  pláže. Hotel s přátelskou atmosférou nabízí svým hostům ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích, což využijí rodiny s dětmi. V přízemí hotelu najdete restauraci, která nabízí příjemné posezení. Z jídelníčku můžete vybrat pokrmy tradiční řecké kuchyně, mořské plody i skvělé dezerty.  V okolí hotelu jsou  krámky se suvenýry,  obchůdky s ovocem a zeleninou, potraviny, pekárna i půjčovna kol. Nedaleko od hotelu je zastávka turistického vláčku, který během hlavní letní sezony několikrát za den zajíždí do vedlejšího přístavního městečka Platamonas.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

jednoduše a účelně zařízen. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky, jednoduše zařízeným kuchyňským koutem. Součástí pokoje je lednička, vařič, rychlovarná konvice, TV, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizace, balkon s venkovním nábytkem.

Pokoj pro 4 osoby (P 2+2):  

skládá se z jedné místnosti, kde jsou čtyři pevná  lůžka, kuchyňský kout pro jednoduchou přípravu jídel. Součástí pokoje je lednička, vařič, rychlovarná konvice, TV, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizace, balkon s venkovním nábytkem.

Stravování:

polopenze formou bufetu. Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Vzdálenosti:

pláž 220 m, nejbližší nákupní možnosti 50 m, Soluň 108 km, Athény 411 km.

Pláž: 

dlouhá písečná, místy až 50 m široká s jemným pískem a pozvolně se svažujícím dnem.

Zábava a sport:

na pláži vodní sporty za poplatek. V hlavní sezoně u plážové promenády najdete malý lunapark pro nejmenší děti. Jednou týdně se zde koná tradiční trh. Vlakové spojení můžete využít k individuálním výletům (trať mezi Soluní a Athénami), nebo si vybrat na místě z široké nabídky organizovaných fakultativních výletů.