Vila Maria

Ulička v Parze
Pláž Piso Krioneri
pláž Lichnos

Vila Maria je pěkná a udržovaná rodinná vilka nacházející se v klidnější obytné části Pargy. Její výhodná poloha zajišťuje krátkou vzdálenost do centra letoviska a k městským plážím. Ubytování je v přízemí i v patře domu. Studia, která se nacházají v přízemí domu s předzahrádkou, jsou prostorná a nově rekonstruována v roce 2015. Maria je vhodná pro klienty, kteří vyhledávají rušnější večerní život, rychlou dostupnost do města a pobřeží.

 

Studio pro 2 osoby

jedna místnost s manželskou postelí nebo dvěma pevnými lůžky. Studia jsou prostorná s možností až 2 přistýlek (pevné nebo rozkladací lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob ve studiu. Vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, terasa se zahradním nábytkem, TV, klimatizace za poplatek.

Apartmán pro 4-5 osob

skládá se ze dvou oddělených ložnic s příslušným počtem lůžek a oddělenou místností s kuchyňským koutem, který je uzpůsobem pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, klimatizace za poplatek.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob. Možnost dokoupení večeří v CK nebo stravování se v některých z místních řeckých taveren.

Vzdálenosti

městská pláž 400 m, pláž Valtos 2 km, centrum 250 m, přístav Igoumenitsa 40 km.

Pláž

nejbližší městská pláž Krioneri je veřejná a oblázkovo-písečná. Na pláž Valtos se lze dostat hezkou procházkou kolem hradní pevnosti cca 2 km nebo malými čluny, které slouží jako „vodní taxi“ za 2 EUR/os/1 cesta. Lehátka a slunečníky jsou na všech dostupných plážích za poplatek.

Zábava a sport

na městských plážích – Krioneri a Piso Krioneri není možnost vodních sportů. Vodní sporty jsou organizovány z pláže Valtos cca 2 km. Centrum města nabízí vyžití jak přes den tak večer – řecké taverny, restaurace, bary, kavárny, nákupy, atd. Nedaleko od pobřeží se nachází ostrůvek Panagia s kostelíkem Pany Marie, kam se lze dopravit malým člunem. Ve městě je možnost pronajmutí aut, skútrů, kol nebo člunů. Prostřednictvím delegáta lze využít nabídky fakultativních výletů do okolí.

Názor našich klientů:

Děkujeme za výběr místa pro naši dovolenou v Řecku. Úžasné městečko Parga s křivolakými uličkami, které jsou plné obchůdků a taveren, je obklopené olivovými háji z jedné a nádherně čistým
mořem z druhé strany. Krásné a čisté ubytování ve vile Maria a ochota delegátky, která se nám opravdu věnovala - prostě naprosto skvělá dovolená.
Manželé Matuškovi