Hotel BOZIKIS PALACE

Hotel Bozikis Palace ** leží mezi Laganasem a Keri, v klidné vesničce zvané Agios Sostis, která navazuje na rušný Laganas. Tato část je oblíbena u párů a rodin s velmi malými dětmi. Do centra Laganasu se snadno dostanete procházkou po pláži za cca 15 minut. Písečná pláž s velmi jemným pískem se nachází 200 m od hotelu. V přístavu pak můžete spatřit Caretty, které pravidelně každé ráno krmí místní Řek. Tradiční kavárny a restaurace i minimarket najdete hned vedle hotelu. Doporučujeme dvojicím, které mají rády procházky po pláži, posezení v místních tavernách a celkově klidnější dovolenou nebo jim naopak nevadí se za zábavou dopravit.

Pokoj pro 2 osoby (ST 2):

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je TV, telefon (za poplatek), mini lednice (zdarma), sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek cca 6 EUR/den), trezor (za poplatek 2,50 EUR/den), balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Není možnost přistýlky.

Vybavení hotelu:

recepce, lobby s venkovním barem, menší bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Za poplatek: masáže, trezor na recepci.

Stravování:

rozšířená kontinentální snídaně.

Vzdálenosti:

pláž 200 m, centrum 1,4 m, letiště 9 km, hlavní město ostrova 10 km.

Pláž:

písečná s jemným pískem a s velmi pozvolným vstupem do moře, dlouhá 10 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek 6-8 EUR/set nebo za konzumaci v plážových barech a restauracích.

Zábava a sport:

nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek), noční život – restaurace, kavárny, kluby, disko, nákupy, půjčovny aut a skútrů. Možnost fakultativních výletů do okolí.