Hotel BOZIKIS PALACE

Hotel Bozikis Palace ** leží mezi Laganasem a Keri, v klidné vesničce zvané Agios Sostis, která navazuje na rušný Laganas. Tato část je oblíbena u párů a rodin s velmi malými dětmi. Do centra Laganasu se snadno dostanete procházkou po pláži za cca 15 minut. Písečná pláž s velmi jemným pískem se nachází 200 m od hotelu. V přístavu pak můžete spatřit Caretty, které pravidelně každé ráno krmí místní Řek. Tradiční kavárny a restaurace i minimarket najdete hned vedle hotelu. Doporučujeme dvojicím, které mají rády procházky po pláži, posezení v místních tavernách a celkově klidnější dovolenou nebo jim naopak nevadí se za zábavou dopravit.

Pokoj pro 2 osoby (ST 2):

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je TV, telefon (za poplatek), mini lednice (zdarma), sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek cca 6 EUR/den), trezor (za poplatek 2,50 EUR/den), balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Není možnost přistýlky.

Vybavení hotelu:

recepce, lobby s venkovním barem, menší bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Za poplatek: masáže, trezor na recepci.

Stravování:

rozšířená kontinentální snídaně.

Vzdálenosti:

pláž 200 m, centrum 1,4 m, letiště 9 km, hlavní město ostrova 10 km.

Pláž:

písečná s jemným pískem a s velmi pozvolným vstupem do moře, dlouhá 10 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek 6-8 EUR/set nebo za konzumaci v plážových barech a restauracích.

Zábava a sport:

nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek), noční život – restaurace, kavárny, kluby, disko, nákupy, půjčovny aut a skútrů. Možnost fakultativních výletů do okolí.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
10 nocí
od 17. 09. 2019 úterý
do 27. 09. 2019 pátek
Letecky
Brno
Snídaně
20 871 Kč
za osobu
10 nocí
od 17. 09. 2019 úterý
do 27. 09. 2019 pátek
Letecky
Ostrava
Snídaně
20 871 Kč
za osobu