Apartmánový dům TIMOS

km travel_zakynthos_laganas_timos
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos
km travel_zakynthos_laganas_timos_recepce
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos_studio
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos_kuchynka
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos_koupelna
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos_zadni budova
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos_zadni budova
km travel_zakynthos_laganas_aparthotel_timos_hlavni budova
km travel_zakynthos_laganas_plaz

Komplex Timos se skládá ze dvou částí. Jistě vás potěší svou polohou v klidné zóně jinak velmi oblíbeného letoviska Laganas, plného rušného života. Odpočinkové chvíle můžete strávit u bazénu i s těmi nejmenšími nebo se nechat prohřát sluníčkem na krásné písečné pláži. Studia Timos jsou čistá, prostorná a vkusně zařízená, vhodná pro všechny věkové kategorie. Kdo by se snad nudil, může vyrazit na nákupy a bujarým nočním veselím v nedalekém centru města.

Studio pro 2 osoby

dvoulůžkové studio s možností přistýlky, vybaveno kuchyňským koutem pro jednoduchou přípravu pokrmů, sociálním zařízením (WC, sprcha), TV, klimatizace (za poplatek), terasou se zahradním nábytkem.

Vybavení

recepce, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), pool  bar, trezor (za poplatek 2 EUR/den).

Stravování

vlastní, nebo možnost dokoupení polopenze v místní taverně.

Vzdálenosti

pláž 130 m, centrum 400 m, letiště 5 km, hlavní město ostrova 9 km.

Pláž

písečná, úzká s jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 10 km. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků za poplatek  6-7 EUR/set.

Zábava a sport

nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek), noční život – kluby, disko, nákupy, půjčovny aut a skútrů. Možnost fakultativní výletů do okolí.

Názory klientů

„Díky Vám jsme s mou vnučkou cestovali na ostrov Zakynthos. Studia Timos se nám velice líbila. Tuto destinaci bych vřele doporučila rodinám s malými dětmi. Ubytování čisté, paní majitelka byla velice ochotná splnit veškeré naše přání. V bazénu stále čistá voda a k moři se dostanete krátkou procházkou. Veškeré nákupní a kulturní centrum v blízkosti. Diskotéky nám nevadily.
Jeřábková Zdeňka“

"Vše bylo OK, Timos byl hezky, klidný i v noci, denně uklizený pokoj i koupelna, 3x převlečeno a výměna ručníků i osušek. Centrum Laganas blízko, noční vyžití maximální. K moři kousek a krásně čistá a průzračná voda, hlavně teplá bez vln. Doporučujeme zájezd kolem ostrova - nezapomenutelné krásy přírody se 3 zastávkami na koupání z lodi v nádherných lagunách. Byla to jedna z nejkrásnějších dovolených v Řecku. Kusákovi"