Hotel KLEOPATRA ARSI

Jak již název hotelu vypovídá, Kleopatra Arsi leží 200 m od slavné Kleopatřiny pláže. Proslulé bazary v Alanyi a přístav s výletními loděmi je vzdálen cca 1 km. Do tohoto centra se snadno dostanete procházkou po hlavní ulici tzv. Atatürkově třídě, která je lemována poustou obchodů, barů či restaurací. Tento hotel střední kategorie je vhodný pro méně náročné klienty všech věkových skupin, kteří  přednostňují lenošení na pláži v kombinaci s městským životem.


Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností až dvou přistýlek. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon a minibar (vše za poplatek), fén, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace, posezení na balkoně. 

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, bar, bar na pláži (placený), bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu zdarma, wi-fi připojení (zdarma), směnárna. Placené služby: internet, kadeřník, turecké lázně, sauna, masáže.


Stravování:

all inclusive.


Vzdálenosti:

 Kleopatřina pláž 200 m, centrum Alanye 1 km, letiště v Antalyi 125 km. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí.


Pláž:

písečná (hrubý písek) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka s matracemi a slunečníky na pláži za poplatek.


Zábava a sport:


- zdarma: stolní tenis, šipky.
- placené: kadeřník, turecké lázně, vodní sporty na pláži.


ALL INCLUSIVE program:

snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Pozdní snídaně (servírovaná), odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 – 23:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, veškerou zmrzlinu, tureckou kávu, bar na pláži, restauraci á la carte.