Hotel SEALINE

Hotel Sealine leží v klidnější ulici jen 500 m od centra Alanye s přístavem, s tureckými bazary, obchůdky a restauracemi. Vaše děti jistě ocení skluzavku přímo u hotelového bazénu. Nejbližší pláž je vzdálena jen 300 m. Městský aquapark a slavná Kleopatřina pláž se nachází od hotelu cca 1 km. Snadno se sem lze dostat místními autobusy tzv. dolmuší. Hotel Sealine prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí, nabízí příjemnou atmosféru a komfortně zařízené pokoje. Doporučujeme párům, ale i rodinám s dětmi, kteří na své dovolené ocení nekonečné využití městské zábavy.

Pokoj pro 2 osoby

standardně vybaven. Jeho součástí je TV/SAT, trezor a telefon (za poplatek), minibar (za poplatek), fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace (24 h), posezení na balkoně. Přistýlky a rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, bar u bazénu, bazén se skluzavkou a oddělenou dětskou částí, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu
zdarma, Placené služby: wi-fi připojení, směnárna, kadeřník, fotograf, masáže, spa centrum.

Stravování

all inclusive.

Vzdálenosti

pláž 300 m, nejbližší nákupní možnosti do 300 m, centrum Alanye 500 m, letiště v Antalyi 120 km.

Pláž

oblázkovo-písečná, místy kamenná plata. Pro lepší vstup do moře je zde i molo. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Zábava a sport:

- zdarma: plážový volejbal, stolní tenis, skluzavka, miniclub.
- placené: vodní sporty na pláži, mini market, turecké lázně.


ALL INCLUSIVE program

snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 – 23:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, koktejly, zmrzlinu, tureckou kávu, cappuccino, Ice Tea, bar na pláži, restauraci á la carte (turecká kuchyně a mořské plody).