Hotel Xperia Saray Beach

Hotel Xperia Saray Beach s příjemným prostředím a moderním zařízením se nachází přímo u Kleopatřiny pláže a nedaleko městského centra. Díky své poloze a kvalitním službám patří ve své kategorii k nejoblíbenějším hotelům v Alanyi. Do centra města se dostanete bez problémů procházkou po hlavní třídě lemovanou spousty obchůdků, barů a restaurací nebo autobusem tzv. dolmuší. Je ideální i pro náročné klienty, kteří dávají přednost kombinaci lenošení na pláži a nočního života.

Pokoj pro 2 osoby:

standardně vybaven. Jeho součástí je TV/SAT, trezor a telefon (za poplatek), minibar (voda a nealkoholické nápoje denně doplňovány zdarma), rychlovarná konvice s čajem a kávou, fén, koupelna se soc. zařízením, individuálně ovladatelná klimatizace, posezení na balkoně. Přistýlky na vyžádání.

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, pool bar, snack bar na pláži, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, TV místnost. Připojení k wi-fi na recepci zdarma. Placené služby: internet, směnárna, čistírna, kadeřník, masáže, spa centrum.

Stravování:

all inclusive

Vzdálenosti:

pláž 0 m, centrum Alanye 1 km, letiště v Antalyi cca 120 km. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí.

Pláže:

písečná (hrubý písek) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka s matracemi a slunečníky na pláži zdarma.

Zábava a sport:

- zdarma: stolní tenis, šipky, plážový volejbal
- placené: turecké lázně (procedury za poplatek), masáže, sauna, vodní sporty na pláži.

ALL INCLUSIVE program:
Snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Pozdní snídaně, odpolední káva/čaj se sušenkami, snack na pláži. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 – 24:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, zmrzlinu, tureckou kávu, restauraci á la carte.