Hotel SUN BEACH LINDOS

Letecky z Brna
Light all inclusive
25.06. - 02.07.2024 (7 nocí)

Od 14 980 Kč za osobu

sleva až 9610 Kč

KM TRAVEL, Řecko, Rhodos, staré město

Proč právě letovisko Lardos?

Lardos se dělí na dvě části – na původní vesničku Lardos ve vnitrozemí s pravou řeckou atmosférou, s překrásným náměstím a řadou taveren. V centru vesnice Lardos návštěvníci najdou malebné náměstíčko se zachovalou kašnou, kde si můžou společně s místními vychutnat pramenitou vodu. Oblíbené jsou procházky do okolí a toulky místními uličkami, které odhalí původní zástavbu s domky obrostlými květinami. Letovisko samotné je obklopeno vzrostlými stromy, které poskytují dostatek stinných úkrytů před spalujícím sluncem. Pro milovníky kultury se nedaleko nachází legendární městečko Lindos, které je zapsáno na seznamu kulturních památek UNESCO, pro své velké množství pozůstatků z antické doby. Typické středomořské podnebí se stálými teplotami okolo 25-30 stupňů dává tušit krásné letní dovolené.

Středisko Lardos, které leží u pobřeží. Jedná se o klasický turistický komplex, kde najdete vše potřebné – bankomat, půjčovnu aut, minimarkety i taverny. Leží mezi dvěma kopci a působí velmi klidným dojmem. Historický Lindos leží 7 km od letoviska a hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 40 km.

Vzdálenost z letiště: 60 km.

Pláž: dva kilometry dlouhá pláž je písečná s oblázkovým vstupem do moře.

Aktivity v okolí: vodní sporty na pláži, půjčovny skútrů, čtyřkolek a aut, restaurace s řeckou stravou a obchůdky. Doporučujeme fakultativní výlety s našimi delegáty.

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.