Nic nenalezeno

Proč právě letovisko Argassi?

Argassi je v podstatě předměstí hlavního města ostrova Zakynthos. Sem se snadno dostanete pravidelnou autobusovou linkou nebo v létě turistickým vláčkem, který je oblíbený zejména u dětí. Leží na jihovýchodě ostrova, necelých 7 km od letiště. Jedná se o druhé nejoblíbenější letovisko na ostrově a neustále se rozvíjí. Argassi obklopuje malebná příroda s krásným výhledem na horu Skopos (700 m). Turistickým nadšencům doporučujeme na horu vyjít. Po cestě budete moci obdivovat řeckou přírodu s exotickými květy a motýly. Odtud budete mít hlavní město ostrova Zakynthos jako na dlani. V jako každém turistickém letovisku i zde najdete obchody s potravinami, suvenýry, půjčovny aut a skútrů. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, které upřednostňují rušnější letovisko.

Vzdálenost z letiště: 7 km.

Pláž: písečná, je tvořena několika zálivy, má vždy pozvolný vstup do vody. Je zde k dispozici: plážový servis, toalety, převlékárny sprchy.

Moře: průzračně modré.

Aktivity v okolí: vodní sporty na pláži, restaurace, obchůdky, diskotéky, turistika, fakultativní výlety, půjčovna aut či skútrů.

        

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.